Zasady

RYZYKO, BEZPIECZEŃSTWO i GWARANCJA w zarabianiu przez INTERNET

Pamiętaj, że ZARABIANIE w Internecie to nie praca na etacie!

Zarabiając online (w Internecie) stajesz się przedsiębiorcą i sam w 100% DECYDUJESZ co robisz.

Podejmujesz samodzielną decyzję o tym ile pieniędzy inwestujesz w zakup domen, serwera, wykonanie przez firmę zewnętrzną stron internetowych (blogów, landing page, itp), reklamę Twoich stron www w Internecie (wyszukiwarka GoogleOnet.pl) oraz w tradycyjnych mediach (telewizja, radio, prasa, billboardy).

Sam też, z pełną odpowiedzialnością inwestujesz swoje środki na przykład w zakup czy handel kryptowalutami.

Jako przedsiębiorca, samodzielnie wybierasz strategię działania i ZAWSZE jesteś w 100% ODPOWIEDZIALNY za wszystkie swoje decyzje, bo także w 100% będziesz czerpał korzyści finansowe ze swojej działalności.

→ Jeśli Twój Biznes nie będzie układał się tak jak sobie to zaplanowałeś, to sam zdecydujesz co zmienić (ulepszyć, poprawić), żeby Twoja działalność przynosiła zyski.

→ Masz możliwość zaprzestania (w każdej chwili) prowadzenia działalności w Internecie i zgadzasz się na to, że możesz stracisz 100% pieniędzy i czasu jaki zainwestowałeś w rozwój swojego Biznesu.

→ Zawsze sam decydujesz o tym co robisz, kiedy robisz i jak robisz.

→ Zawsze sam odpowiadasz za siebie i swoje decyzje.

→ Nigdy nie masz pretensji, żalu i nie obarczasz winą innej osoby za swoje niepowodzenia Biznesowe i życiowe, bo przecież to co masz „dzisiaj” jest wynikiem tego co robiłeś „wczoraj”. Twoja przyszłość w 100% zależy od tego co zrobisz dziś !

Chcesz prawdziwej GWARANCJI SUKCESU? – Zastosuj rady Roberta Kiyosaki!

Jeszcze raz o GWARANCJI !

Sporo osób, które do mnie pisze oczekuje gwarancji, że dana inwestycja przyniesie im pewny i z góry określony zysk oraz że na pewno nie stracą zainwestowanego kapitału.

Osobiście uważam, że tacy ludzie nie powinni w ogóle inwestować – lepszym wyborem jest dla nich praca na etacie (przynajmniej większość z nich właśnie tak uważa), jednak czy na pewno praca na etacie daje gwarancję na comiesięczne wynagrodzenie? Przecież w każdej chwili możesz zostać zwolniony, ponieważ jesteś w pełni zależny od swojego szefa.

Jeśli Ty również szukasz gwarancji w biznesie i w życiu to polecam obejrzeć (najlepiej kilka razy) poniższe video Kołcza Majka!

UWAGA
Poniżej znajduje się informacja, która jest wymagana przez polskie prawo. 

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest zawsze inny i nie ma możliwości dokładnego obliczenia tego ryzyka, bo w każdym Biznesie największą rolę odgrywa czynnik ludzki, który jest na tyle nieprzewidywalny i zmienny.

W wielu przypadkach poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki z założenia (planu) może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działania na rynku tradycyjnym jak i internetowym).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki.

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Autorzy tekstów, nagrań audio i video publikowanych w tym serwisie opisują własne doświadczenia i przemyślenia dotyczące prowadzenia Biznesów oraz filozofii życia. Jeśli wzorujesz się na wypowiedziach tekstowych oraz audio i video, z którymi zapoznasz się w tym serwisie internetowym, to robisz to w 100% na własną odpowiedzialność.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów, tekstów, nagrań audio i video, oraz reklam znajdujących się w niniejszym serwisie oraz w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na tej stronie internetowej (w całym serwisie) w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu, regulaminy.