Strona główna

Przedstawiam niektóre z inwestycji dostępnych na tej stronie

DasCoin - Nowa kryptowaluta

Charakterysyka: Długoterminowy zakup licencji na kryptowalutę w której ciężko określić zarobek, gdyż zdeterminuje go cena DasCoina gdy wejdzie na giełdę. Wysokodochodowy Plan Poleceń, w których możemy zyskać nawet kilkadziesiąt procent zainwestowanej kwoty osoby, której polecimy licencję DasCoin.

Dascoin to nowa hybrydowa kryptowaluta której premiery nie możesz przegapić. Mamy świadomość, jak w dzisiejszych czasach cena kryptowalut potrafi szybować w górę.. i to nawet tych kryptowalut tworzonych przez jedną osobę lub grupę osób. Wyobraźmy sobie zatem jaki potencjał posiada DasCoin, który jest tworzony przez poważne osoby ze świata biznesu oraz najlepszych doświadczonych na skalę światową specjalistów z różnych branż już od dwóch lat.

Czytaj dalej


Questra Holdings

Charakterysyka: Biznes długo działający. Zarobki nie są "kosmiczne" ale Firma jest stabilna, a mówi o tym czas jej funkcjonowania - a jest to już ponad 7 lat.

Questra Holdings zysk 4-6% tygodniowo

Fundusz inwestycyjny Atlantic Global Asset Management (AGAM) umożliwia inwestycje poprzez zakup portfeli inwestycyjnych o różnych nominałach.

Najtańszy portfel, to koszt 90 €, najdroższy to inwestycja 500 tys. €.

Questra Holdings istnieje już ponad 7 lat !

Czytaj dalej