Strona główna

Getin Bank pozytywnie o kryptowalutach. Czy mamy przełom?

Getin Bank już sam pisze na swojej stronie internetowej:
"[...] banki na całym świecie przekonują się do stojącej za kryptowalutami technologii [...]"
"[...] blockchain, zakładający istnienie rozproszonego rejestru transakcji przeprowadzonych w danej sieci, jest zarówno całkowicie przejrzysty, jak i niezawodny – wyklucza możliwość niezauważonej ingerencji, a jednocześnie pozwala na błyskawiczne przeprowadzanie transakcji. Dotyczy to nie tylko wymiany cyfrowej waluty, ale np. również obiegu dokumentów [...]"
"[...] Nic zatem dziwnego, że kryptowaluty i stojąca za nimi technologia budzą wielkie nadzieje, dostrzegane również przez sektor bankowy. Pozwalają na proste, szybkie, tanie i bezpieczne przeprowadzanie transakcji całkowicie niezależnych od fizycznej lokalizacji ich uczestników. [...]"
 
I pomyśleć, że jeszcze niedawno tak wszyscy "szczekali" na kryptowaluty.. a tu proszę.. 😉
 

Spadki na giełdach, kryzys finansowy tuż za rogiem?

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na to co się dzieje od ponad kilku tygodni na giełdach (standardowych, nie kryptowalutowych). Akcje wielu spółek dosłowanie zaliczają największe spadki z okresu od ostatniego kryzysu finansowego, który miał miejsce w 2008 r.
Kryzys finansowy jest "elementem", który musi wystąpić co okreslony czas. Osobiście śledząc od dłuższego czasu informację z Polski i ze świata, mam świadomość, że wielu analityków o wysokim autorytecie twierdzą na podstawie danych, że kryzys finansowy praktycznie MUSI wystąpić w przedziale 2018-2021 r. Natomiast biorąc pod uwagę to co się dzieje obecnie, wielu z nich zawęża ten zakres między 2018-2019 czyli lada chwila. Z wielu źródeł mogę też podkreślić fakt, że kryzys który nastąpi będzie największym kryzysem od kilkudziesięciu lat, kryzys którego żaden z nas nigdy nie przeżył i nie widział. Będzie to największe załamanie się gospodarki jakie znamy. Najprawdopodobniej zacznie się od dolara amerykańskiego.
Dlaczego powinno być to dla nas istotne?
Dużo by o tym pisać, ale najważniejsze to, na ten okres NIE brać żadnych kredytów oraz najlepiej już akumulować środki w innej formie aniżeli waluta fiducjarna (pieniądz papierowy jaki znamy). Np. kamienie szlachetne lub inne formy przechowywania wartości.
Ja osobiścię wszystkie swoje środki przechowuję w kryptowalutach, zapytacie dlaczego? Ponieważ wiele źródeł i analiz mówi na przykładzie konkretnych argumentów, że to będzie jedno z najlepszych rozwiązań uchronienia się przed kryzysem, a mało tego.. Bitcoin może się okazać najlepszym z nich 😉 poprzez to, że kapitalizacja kryptowalut jest na bardzo niskim poziomie w stosunku do innych form przechowywania wartości. Co to oznacza? To oznacza, że w przypadku kryzysu kiedy inni będą na szybko próbowali pozbyć się pieniędzy, będą kupować złoto, srebro itp.jak również kryptowaluty, to cena Bitcoina może się szybko pomnożyć w efekcie czego okaże się, że wejście w kryptowaluty to nie tylko przechowywanie wartości oraz uchronienie się przed kryzysem ale również możliwość zarobienia niemałych pieniędzy, czyli pomnożenie naszego majątku. Mieliśmy zresztą w 2017 roku sytuację co się działo w jednym z krajów afrykańskich jaki jest Zimbabwe, ich waluta nagle zaczęła tanieć, i co wszyscy zrobili? kupili Bitcoina! ludzie, firmy, dosłownie wszyscy! Tego czasu w ciągu dosłownie kilku dni cena Bitcoina podskoczyła o kilka tysięcy dolarów na całym świecie! Myślicie, że dlaczego wszyscy zakupili bitcoina a nie np. złoto? Bo można kupić go szybko i nie ma on postaci fizycznej! W ten sposób ma o wiele więcej zalet niż np. kruszce.
 
Pamiętajcie, rewolucja pieniądza nie dzieje się często. Żyjemy w czasach kiedy każdy może obrócić swoje życie o 180 stopni korzystając na przezbrojeniu systemu finansowego. Banki już wiedzą, że blockchain i kryptowaluty to coś co musi nastąpić. W 2019 roku powstają około 3 nowe banki na Malcie CAŁKOWICIE KRYPTOWALUTOWE. Popularyzacja kryptowalut będzie rosnąć niewątpliwie. Jeden z największych banków w Szwajcarii JUŻ posiada dla swoich klientów konta bitcoinowe.
 
A wracając do kryzysu... myślicie, że dlaczeg Polska w ostatnich miesiącach zakupiła 4 tony złota? 😉 Przecież od 2000 roku nic nie kupowała 🙂 a nagle teraz powiedzieli sobie "chodźcie kupimy sobie złoto tak o" ?! Sygnałów jest wiele 😉
ps. ogólnie to NIE jest porada inwestycyjna 🙂 ale przygotujcie się MĄDRZE na coś co nastąpi już niebawem!
Pozdrawiam wszystkich! 🙂
 
Damian Kuziak.

Zakup kryptowalut w kiosku! Już od I kwartału 2019

Już od I kwartału 2019 Bitcoina jak również inne kryptowaluty będziemy mogli kupować w KIOSKACH 😉
Będzie to tak łatwe jak zakup doładowania telefonu!
Możliwe to będzie do kwoty ok. kilkuset zł. Jeśli natomiast chcemy zakupić kryptowaluty za większe kwoty, to na najlepszej giełdzie w Polsce

Źródło: https://www.pb.pl/bitbay-wprowadzi-coiny-do-kioskow-943888?fbclid=IwAR1FubiUuQjMl7mu9_S7RclRjCwVdErEl-rJObmc67_Q31ngezhDuPMXQ9c

Jaka jest najlepsza giełda kryptowalut na świecie?

Chciałbym się z Wami podzielić giełdą, którą używam na codzień  Z giełd światowych jest to moim zdaniem (i wielu innych) najlepsza, najbardziej szanowana, a co najważniejsze, obecnie najbardziej zaufana giełda (ostatnio został dodany nawet język polski).
Jest wiele giełd kryptowalutowych na świecie i zdaje sobie sprawę, że osobom, które wykonują pierwsze kroki, ciężko jest się zdecydować jaką wybrać. Generalnie jak coś kupujemy na giełdzie to zasada jest taka, aby wybrać jakąś bezpieczną oraz o dużych obrotach w danej kryptowalucie jaką szukamy obecnie.

Na giełdzie Binance możemy zakupić większość kryptowalut dostępnych na świecie, o dużym potencjale.

Aby się zarejestrować na giełdzie Binance podaję link:

https://www.binance.com/?ref=10701051

Diamenty – Diamond Certainty

Link rejestracyjny: 👉https://clientzone.diamondcertainty.com/pl/order-register?affil=1802689

Diamenty. 😊☀️💫
Startuje z nowym tematem. Każdy inwestor oraz osoby, które gromadzą oraz pomnażają swoje środki, doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest dywersyfikcja swojego portfela inwestycyjnego.
Diamenty bo o nich mowa 🤩 są piękne, szlachetne i wyjątkowe jak każda kobieta ❤️
Możesz oszczędzać po $60 miesięcznie, zarabiać jednorazowo i pasywnie 🚀
Oczywiście jeśli chcesz, nic na siłę 😎 A swoją drogą.. dzięki Tomasz S. za to, że od Ciebie dowiedziałem się o tym biznesie💪🚀😊
Diamond Certainty, DIC Investment Limited jest częścią międzynarodowej grupy firm DIC – Diamonds International Corporation, która została założona w 2006 w Słowacji.
Zapraszam do zapoznania się z poniższymi linkami, a w razie pytań służę pomocą.
Dla pasywnego działania CZAS ma tutaj znaczenie dla lepszego miejsca w matrycy 😉
Warto oszczędzać i kumulować 🤩
Krótka prezentacja firmy:


W razie pytań daj znać.
Link rejestracyjny: 👉https://clientzone.diamondcertainty.com/pl/order-register?affil=1802689
Miłego dnia ❤️

Banners App

Banners App - odblokowujesz telefon i zarabiasz!

bannersapp banners app
A co gdybym Ci powiedział, że możesz zarabiać na odblokowaniu telefonu do 20$ miesięcznie🚀🚀🚀? NIE inwestując ani złotówki?!!! 😎😎😎
Praktycznie rzecz biorąc telefon, który posiadasz miałbyś za darmo, ponieważ tyle kosztuje pewnie Twój abonament wraz z nowym telefonem.
☑️I tak odblokowujesz telefon dziesiątki razy dziennie! Ja już posiadam aplikację i jej używam🙂☀️. Nie spowalnia ona w ogóle telefonu a po odblokowaniu odrazu widzimy reklamę, którą jednym przyciskiem możemy natychmiastowo zamknąć.
☑️Rozwiązanie te zaprezentował FutureNet na evencie w Macau kilka dni temu i wszystko dopiero co ruszyło 😁.
☑️Dobre dla osób, które chcą w jakikolwiek sposób zacząć, ale nie chcą wkładać ani złotówki - dla niedowiarków 🤣
☑️FutureNet istnieje już od ok. 4 latach. Z nowopowstałego BannersApp korzystają już tacy reklamodawcy jak Pandora czy sieć hoteli Hilton.🚀🚀🚀
☑️Naliczenia są co tydzień
 
Chcesz dołączyć do mojej drużyny w Banners App i abym Ci pomagał w biznesie?🙂🙂🙂
1. Najpierw załóż konto w FutureNet koniecznie z tego linka referencyjnego: https://daimonds.futurenet.club/
2. Następnie ściągnij aplikację na Android: Banners App: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtm.bannersapp
i podczas rejestracji w aplikacji KONIECZNIE utwórz nowe konto ale z TAKIM SAMYM LOGINEM, HASŁEM ORAZ ADRESEM E-MAIL jak we FutureNet oraz w „Referral code” wpisz NASTĘPUJĄCY KOD: daimonds
 
(wszystko to po to, ponieważ Banners App działa tak, że jeśli ktoś jest u kogoś w drużynie w FutureNet to w Banners App również jest w tej samej drużynie! ponieważ używa się tej samej nazwy użytkownika i adres e-mail!)
 
 
 

Mining Express – Nowa Kopalnia na Ukrainie o jasnych zasadach! Pomnóż swoje Bitcoiny!!!

Przedstawiam Wam moi drodzy nowo powstałą firmę z Ukrainy Mining Express w której dziś zakupiłem swój pierwszy pakiet za 500$🚀🚀🚀

Co mnie do niej przekonało?  Spośród wielu przewijających się inwestycji różnego typu, kopanie kryptowalut jest jednym z rodzajów. Ale i na tym tle przewija się tego bardzo wiele..
Co mnie zatem przekonało akurat aby zainwestować tutaj?
Oprócz tego, że mam pewność, że firma realnie stoi w fizycznym miejscu (budynek jest ogromny) to przede wszystkim przekonały mnie 😎JASNE ZASADY😎 w wydobyciu.
Jak zawsze najważniejsze jest dla nas to ILE zarobimy, i tu ciekawostka – zarobimy DOKŁADNIE 200%☀️☀️☀️ z naszej inwestycji! Płatne w dodatku w BTC! czyli możemy pomnożyć w ten sposób BTC. Nie ma tutaj limitu czasu, że pula pracuje tyle i tyle dni, po prostu ma dla nas wyrobić 200% i tyle!

Proces budowy hali gdzie znajdują się koparki Mining Express!

Link do rejestracji: https://backoffice.miningexpress.com/sponsor/diamondex

Więcej info na mojej stronie: www.damiankuziak.com/mining-express

Zapraszam do dołączenia do mojej drużyny a zatem jak najszybciej zajęcia górnych pozycji w drzewie binarnym🙂

1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata

„1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata”
 
Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego?🤔
Czy miałeś kiedyś niesamowity pomysł, niesamowitą energię na to aby zrealizować swój pomysł, swoje marzenia ale zabrakło Ci sił bo 99% społeczeństwa wokół Ciebie wmówiło Ci: „nie da rady”🤨, „zapomnij o tym”🤨, „przestać bujać w obłokach”🤨 itp. itd.?😐
 
Wyciągnij wnioski ze statystyk, to właśnie ten 1% społeczeństwa uznawanych za wariatów zmienia ten świat na lepsze i realizuje to o czym inni tylko marzą!
 
Patrz na tych co Ci wszystko odradzają pod pryzmatem tego 99% społeczeństwa a wtedy zobaczysz że wcale WIĘKSZOŚĆ NIE MA RACJI, jest zupełnie na odwrót. Spójrz na tych co już coś w życiu osiągnęli a nie na tych którzy pracują za najniższą krajową a mają oni zawsze najwięcej do powiedzenia…
 
Słowa Anny Hejki:
„[…] I okazało się, że ta moja kretyńska strategia sięgania po gwiazdy okazała się jedyną słuszną strategią […]”
https://youtu.be/p08m7sUF8bQ?t=12m45s

Otwarcie kawiarni FutureNet Cafe we Wrocławiu 19.05.2018

Moja relacja z otwarcia kawiarni FutureNet Cafe 19.05.2018 😃 (Rynek 46/47 Wrocław)
Zarabiaj razem ze mną! 

Damian Żukiewicz oraz Kasia Żukiewicz, dzięki za ugoszczenie 😃😃😃📣📣📣

FutureNet-Cafe-Damian-Kuziak-Damian-Zukiewicz-Kasia-Zukiewicz
FutureNet-Cafe-Damian-Kuziak-Damian-Zukiewicz-Kasia-Zukiewicz

__________________________

W SKRÓCIE. MOŻESZ ZARABIAĆ NA 3 SPOSOBY!!!
1. Kupuj matryce (im wyższa tym zarobki większe) ( rejestracja: https://daimonds.futurenet.club/ )] i zacznij pozyskiwać partnerów biznesowych w FutureNet! Idź do: Back Office – FutureNet

lub/i

2. Kupuj AdPacki, czyli paczki reklamowe w FutureAdPro ( rejestracja: https://adpro.futurenet.club/daimonds ) i spędzaj około 10 minut dziennie na oglądaniu reklam i zarabiaj przy tym również codziennie! Idź do: Back Office – FutureAdPro

lub/i

3. Kup pulę minigową kryptowaluty Futuro (rejestracja: https://futuro.network/register/daimonds ) i gdy zaczniesz otrzymywać coiny możesz je bezpośrednio wysłać na giełdę i sprzedać. Idź do: Back Office – Futuronetwork

Czy musisz płacić podatek od bitcoina i innych kryptowalut?

Wiele osób pyta mnie czy muszę rozliczyć podatek od zarobków na kryptowalutach? Jak je rozliczać?

Trafiłem na bardzo dobry materiał FXMAG z listopada 2017 r., który jest bardzo pomocny w tej kwestii i chciałbym go Wam przedstawić.