Najważniejsze wideo❗ Prośba do WSZYSTKICH do których dotrze ten film❗❗❗ Ostatni dzwonek.

Subscribe to my YouTube Channel

Jest to jeden z najważniejszych filmów jakie kiedykolwiek nakręciłem.
Jest nakręcony w postaci prośby i aby dotarł do WSZYSTKICH moich znajomych oraz innych ludzi.
Tu chodzi o edukację.
Osobiście nie pracuję na etacie już prawie 3 lata. Dlaczego? Bo zacząłem się EDUKOWAĆ. Samodzielnie, nie z przymusu. W szkole Cię tego nie nauczą.. Kiedy inni muszą rano wstawać.. ja wstaję o której chcę i ustalam swój własny plan dnia. Oczywiście ciągle się edukując..
Ostatnim moim etapem jest uzyskanie CAŁKOWITEJ wolności finansowej. Daję sobie na to kilka lat. Nawet jeśli mój plan opóźniłby się do 10 lat, to i tak super. Przez 10 lat wyrobić majątek który będzie mnie utrzymywał przez całe moje życie?! Dla mnie genialne. Dlaczego jestem tak optymistyczny? Ponieważ już uzyskałem, że tak powiem „połowę” wolności, edukuję się nadal oraz wiem w jakim kierunku wszystko zmierza..

Co najważniejsze… Życzę z całego serca WSZYSTKIM tego samego. Spełnienia swoich marzeń.. Czasu dla rodziny!.. Czasu na rozwój swoich pasji.. Czasu aby po prostu ŻYĆ!!!

Oczywiście Ty nie musisz wcale zostawiać pracy tak jak ja.. Twoim celem może być np. zakup mieszkania którego NIE będziesz musiał kupować na kredyt. Nie będziesz musiał „karmić” tym samym banków, będąc przez całe życie niewolnikiem dla tych instytucji..

Otwórz proszę umysł choć na chwilę! Tak aby każdy Twój kolejny dzień był lepszy od poprzedniego!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *