Mining Express

mining express big logo rounded

Proces budowy hali gdzie znajdują się koparki Mining Express!

Załóż darmowe konto i zamij jak najszybciej wysoką pozycję w drzewie! (link na dole strony).

  • firma działa dopiero od czerwca 2018 także masz możliwość dołączyć do struktury na samym szczycie!

Kopalnia znajduje się na Ukrainie. W najbliższych dniach organizowany jest wyjazd do kopalni na 50-100 osób. Robi ona ogromne wrażenie, obecnie 6 tys. koparek, z czego ma dojść 15 tys. w ciągu sierpnia, a do końca roku 100 tys. Ogromna powierzchnia, bo 67 000 m2, obecnie 1 piętro ukończone, 2 kolejne w trakcie prac. Z takich ważniejszych rzeczy to fakt, że kopalnia posiada własne chłodzenie czego inne kopalnie nie robią z uwagi na koszty. Dlaczego ich stać na to? Gdyż Ukraina ma jeden z najtańszych prądów, a dzięki temu też koparki są bardziej wydajne. Do pomieszczenia nie ma nikt dostępu, nawet obsługa. Jedynie jak coś się zepsuje, gdyż pomieszczenie jest szczelnie zamknięte i posiada system usuwania pyłów, kurzu.

Kolejnym faktem jest to, że głownym inwestorem jest Kaze Fuziyama, który jest marketerem od 7 lat i w jednej z firm zrobił obrót na poziomie 1 miliarda w 6 miesięcy. Jego celem jest utworzenie własnej krypto, ale też i Hard forku na Ethereum, gdy osiągną ogromną moc koparek, co jest możliwe. Do tego potrzebuje też społeczności stąd pomysł na kopalnie, bo równie dobrze by mógł utworzyć nie w MLM, ale wtedy nie miałby takich możliwości. Zna się też bardzo dobrze z twórcą Litecoina, Rosem Medlinem (Bitclub), z Yoshim z Bitmaina, z twórcą Monero zna się najlepiej.

Mining Express jest oparty o strukturę binarną, czyli budujemy lewą organizację oraz prawą organizację. Prawą orgranizację budujemy wspólnie, więc nie musisz martwić się o to w ogóle. Czyli możesz liczyć na spady.

Pakiet pracuje aż zarobi 200%. Czyli wydajesz 1 BTC, wraca do Ciebie 2 BTC. Będą wkrótce pakiety w Ethereum. Ciekawym bonusem jest, że gdy zostaniesz Diamentem, wtedy dołączasz do puli z której jest dzielone 3% z wydobycia firmy. Wystarczy wpisać 5 osób po $500 na lewą stronę i 5 osób na prawą stronę. Możesz liczyć na spady ode mnie na prawą stronę.

Kilka konkretów:

– cały obiekt (hala w Kirywohrad – 300km od Kijowa), w którym byliśmy może przyjąć 100 tys urządzeń. Przygotowane przyłącze elektryczne i Internet kablem optycznym. Łącza zapasowe;

– duży nacisk postawili na odpowiednie warunki pracy urządzeń (wentylacja, filtry, utrzymanie temperatury i wilgotności) – dzięki temu producent sprzętu zapewnia 4-letnią gwarancję;

– na ukończeniu są już dwa kolejne piętra

– firma skupia się na maszynach GPU, opartych o bardzo wydajne karty miningowe z układem Nvidia P102 (lub nowsze), moduł składa się od 6 do 9 kart o mocy 47 MH/s każda !!

– na ukończeniu otwarcie drugiej kopalni, która również będzie na Ukrainie;

– plan na 2018 to zostać jedną z największych kopalni na świecie wydobywających Ethereum

– skupiamy się teraz na budowaniu społeczeności i mocnej rozbudowie kopalni

– we wrześniu 2018 powinien być już własny pool, gdzie będziemy mogli na bieżąco podglądać jak kopalnia się rozwija i w jakim tempie przybywa mocy

Szczegółowe informacje:

  • możesz posiadać więcej niż jedno konto w systemie
  • na jednym koncie można posiadać tylko 1 pulę (ale można tą pulę zwiększyć w ciągu 60 dni od zakupu)

Wkrótce więcej informacji.