Kryptowaluta – opis od podstaw

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają w internecie

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że niektórzy ludzie na biznesach internetowych zarobili miliony, a nawet miliardy dolarów? Wiem, że ta kwota może wydawać Ci się bardzo duża ale celowo od niej zacząłem bo chcę żebyś zawsze myślał na WIELKĄ SKALĘ. Widzisz, istnieje kilka typów ludzi:

 • Ludzie, którzy zarabiają ogromne pieniądze z biznesów i inwestycji internetowych
 • Ludzie, którzy utrzymują się na przyzwoitym poziomie
 • Ludzie, którzy tylko sobie dorabiają
 • Ludzie, którzy w ogóle nie wierzą, że w internecie da się zarobić
  Jestem pewny, że po tym co tu przeczytasz zmienisz swoje nastawienie do możliwości zarobkowych jakie daje internet. Zapoznaj się z tą stroną a już wkrótce Twoi znajomi będą z zazdrością spoglądali na Ciebie pytając jak udaje Ci się tyle zarabiać w internecie.

 

Kryptowaluty - najlepsze inwestycje na świecie ostatnich lat

Czy słyszałeś kiedyś pojęcie kryptowaluta? Jest to krótko mówiąc waluta cyfrowa. Najbardziej popularną w tej chwili kryptowalutą jest BitCoin. Ma ona ogromną przewagę nad typowymi walutami i kontami bankowymi. BitCoin nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli. Oznacza to, że nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków lub zabrać Ci pieniędzy. Możesz wysyłać pieniądze anonimowo z jednego końca świata na drugi w zaledwie kilka sekund, praktycznie za darmo. BitCoinami możesz opłacać transakcje w internecie płacąc za zakupy, możesz wypłacać bitcoiny z bankomatu, a nawet kupić za nie samochód! Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie BitCoina jako akceptowalną formę płatności.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację - jest rok 2010 i dowiadujesz się, że powstała pierwsza internetowa kryptowaluta BitCoin. Na początku była praktycznie bez wartości, ale teraz na giełdzie jeden BitCoin jest warty 1$. Myślisz sobie - ciekawy projekt, kupię sobie tych bitcoinów za 100$. Z jednej strony jest to 300 zł więc szkoda byłoby stracić, ale gdyby ten projekt wypalił i za 2-3 lata jeden bitcoin kosztowałby 10$, to ze 100$ zrobiłoby się 1.000$. Co Ty byś zrobił gdybyś stanął przed taką szansą?

Nie wiem co Ty byś zrobił 
ale powiem Ci co ja zrobiłem - NIC. Przeczytałem news o bitcoinie, zamknąłem stronę i wróciłem do swoich spraw... I jeśli nie znasz historii bitcoina to powiem Ci co wydarzyło się po trzech latach. Wartość BitCoina nie wyniosła 10$, po trzech latach kosztował on 1.200$ !!! Oznacza to, że BitCoiny kupione za 100$ były warte 120.000$! Co prawda była to duża bańka spekulacyjna i później cena mocno spadła, jednak po tym załamaniu cały czas systematycznie rośnie i w 2017 roku znów osiągnęła 1.000$.


DasCoin - waluta przyszłości

Czy Ty równiez przegapiłeś swoją szansę? Nic nie szkodzi, teraz masz kolejną! Od czasów powstania BitCoina powstało kilkaset kryptowalut ale jedynie kilka osiągnęło mniejszy lub większy sukces. Chciałbym Ci jednak przedstawić projekt który ma szansę stać się rewolucją w świecie kryptowalut. DasCoin, bo o nim mowa, jest to nowa, hybrydowa kryptowaluta, która ma ogromny potencjał, zwłaszcza ze względu na to że może to być pierwsza kryptowaluta która trafi do powszechnego użytku a płacić nią będzie można wszędzie tam gdzie są zbliżeniowe terminale płatnicze. Pozwól, że przedstawię Ci najważniejsze informacje.

1. Transakcje wykonywane będą praktycznie natychmiastowo

Spójrzmy na popularnego BitCoina. Aby transakcja została potwierdzona, musi zostać wpisana do bloku a następnie do łańcucha bloków. Każde potwierdzenie oznacza, że transakcja została zapisana w bloku. Przyjęło się, że transakcja zostaje w pełni potwierdzona po uzyskaniu trzech potwierdzeń w sieci. Czas pomiędzy kolejnymi blokami to około 10 minut. Spójrzmy zatem na wykres przedstawiający średni czas, potrzebny na potwierdzenie transakcji.

Oznacza to, że średni czas potrzebny na potwierdzenie transakcji wynosi 37,5 minuty.
DasCoin posiada 6-sekundowe bloki, co powoduje niemal natychmiastowy przepływ środków między użytkownikami!

2. Płatności mobilne w DasCoin

Twórcy DasCoina od 2015 roku prowadzą rozmowy z największymi przedstawicielami obsługującymi płatności bankowe, takimi jak VISA czy MASTERCARD. Na rynek ma zostać wprowadzona autorska aplikacja o nazwie DasPay, która umożliwiać będzie płacenie za swoje zakupy DasCoinami! Oznacza to możliwość płatności telefonem w ponad 50 milionach punktów handlowych na całym świecie. W praktyce wygląda to tak, że DasCoinem zapłacimy w każdym miejscu wyposażonym w terminal płatniczy obłsugujący technologię zbliżeniową. Podobne rozwiązania oferują już Android Pay czy Apple Pay, jednak tam płacimy pieniędzmi ze swojego konta bankowego. DasPay umożliwi płatność własną kryptowalutą! Zobacz krótki film obrazujący zalety platformy DasPay.

Czy widzisz już ten potencjał? DasCoin ma być pierwszą i póki co jedyną kryptowalutą pozwalającą Ci całkowicie zapomnieć o swoim portfelu i kartach kredytowych. Wystarczy mieć przy sobie swój telefon!

3. Możesz zawrzeć wiążące umowy przez internet

Czy słyszałeś kiedyś o inteligentnych kontraktach? Jest to nowość w świecie umów prawnych, polegająca na spisaniu swego rodzaju cyfrowej umowy bez obecności prawników i tony papierów. Działa ona w oparciu o ten sam system bloków co kryptowaluta. Tak samo jak transakcje, tak i smart kontrakty zostają zaszyfrowane specjalnym kluczem, zatem bezpieczeństwo całej usługi jest na najwyższym poziomie. Oznacza to również oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie musimy płacić notariuszowi i czekać na załatwienie formalności. Zabezpieczeniem dla kontraktów będą tzw. cykle, które otrzymujemy po zakupie licencji na wydobycie DasCoina.


Kto odpowiada za DasCoin?

DasCoina tworzą ludzie mający lata doświadczenia na rynku. Pozwól, że przedstawię Ci po krótce każdego z nich:

Michael Mathias - CEO (Dyrektor generalny)

 
 • Jest absolwentem Uniwersytetu Princeton
 • 23 letnie doświadczenie w branży, specjalista od zarządzania
 • Założyciel oraz prezes firmy z branży social media - Mojo Media
 • Założyciel i dyrektor generalny sieci marketingowej TREKA oraz firmy związanej z grami online - Change Gaming
 • 10 lat doświadczenia jako konsultant strategiczny jednego z największych amerykańskich banków JP Morgan Chase
 • 5 lat doświadczenia jako specjalista ds. marketingu w branży finansowej dla American Express oraz T. Rowe Price


John Pretto - prezes

 
 • 20 lat doświadczenia w branży IT, marketingu i zarządzaniu
 • Dyrektor technologiczny i główny programista dla R66T (firma zajmująca się technologią bezprzewodową)
 • Dyrektor ds. operacyjnych w ComF5 (dawniej DigitalFX) - cyfrowa platforma marketingo-reklamowa
 • Dyrektor technologiczny i współzałożyciel HelloNetwork
 • Wiceprezes działu technologicznego SmartConnect


George Sarcevich - dyrektor WebWallet

 
 • Jest absolwentem Uniwersytetu Princeton
 • 10 lat doświadczenia w finansach, broker inwestycyjny na Wall Street dla Goldman Sachs, Bear Stearns oraz HSBC
 • Założyciel Eagle Ventures, współzałożyciel Bastion Capital (doradztwo finansowe), współzałożyciel i dyrektor finansowy IX2 Networks
 • Doradca ministrów finansów Serbii oraz Czarnogóry


Terry O'Hearn - prezes zarządzający DasFinancial

 
 • Przedsiębiorca, finansista i handlowiec z 30-letnim
 • doświadczeniem działający w branży technologicznej, handlowej, finansowej
 • Założyciel i dyrektor generalny Outdoor Access Group, założyciel iMOZI Canada Inc., DOLFIN Developments West Ltd. & Safari Corporation, Taymad International Corp
 • Uczęszczał na Wilfrid Laurier University oraz Uniwersytet Calgary


Blair Baker - wdrożeniowiec DasCoin i giełdy

 
 • Ponad 30 lat doświadczenia w różnych branżach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka)
 • Ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wielu firm
 • Jeden z założycieli najlepszej platformy forexowej na świecie
 • Niezależny konsultant ministrów finansów
 • Osoba odpowiedzialna za stworzenie giełdy publicznej DasCoin, opartej na technologii z Wall Street

DasCoin - Prawdopodobnie Najlepszy Zakup 2018 Roku

Wiesz już czym jest DasCoin i jak doświadczeni ludzie stoją za jego wprowadzeniem. Skupmy się zatem na tym ile możesz na nim zarobić. Pierwszym krokiem jest założenie konta na stronie NetLeaders. Zrobisz to klikając poniższy przycisk:

Kolejnym krokiem jest wybranie interesującej Cię licencji. Do wyboru jest 6 licencji o różnych wartościach, przy czym każdą charakteryzują określone warunki wydobycia (im wyższa licencja, tym więcej monet otrzymasz). Poniżej przedstawię Ci dostępne licencje:

[Dane archiwalne z dnia 21.01.2018]

AKTUALNĄ TABELĘ ZNAJDZIESZ TU 

 

Cycles Upgrades Frequency lock DasCoins

10%
BONUS

 

1 100 + 110
1 210
1 14.5 167

10%
BONUS

 

5 500 + 550
6 050
1 14.5 834

10%
BONUS

 

24 000 + 2 400
26 400
1 14.5 3 641

10%
BONUS

 

65 000 + 6 500
71 500
2 14.5 19 724

10%
BONUS

 

225 000 + 22 500
247 500
2 14.5 68 276

10%
BONUS

 

325 000 + 32 500
357 500
3 14.5 197 241

Jak widzisz każdą licencję charakteryzuje określona ilość cykli, upgrades oraz tzw. frequency lock. Do tego jeszcze dochodzi ogólny bonus procentowy. Na grafice widzisz również "MAX REWARD" czyli maksymalną ilość monet jakie otrzymamy przy danej licencji.


Jak wykupić licencję?

Jeśli chcesz zapłacić bitcoinami, możesz to zrobić z zaufanej polskiej giełdy → bitbay.net


Przedstawię Ci teraz sposób ich obliczania. Załóżmy, że kupujemy licencję za €5000. Otrzymujemy 65.000 cykli, bonus +10% od ilości wynikającej z licencji (+6.500) co łącznie daje nam 71.500 cykli. Dla tej licencji dostępne są również dwa upgrade. Upgrade to nic innego jak podwojenie ilości naszych cykli, które nastąpi po około 108 dniach. Zatem po pierwszym upgrade będziemy posiadać 143.000 cykli, natomiast po drugim upgrade będzie ich już 286.000. Wartość tę dzielimy przez frequency lock (286.000/11.9=24.034).

Jak widzisz im wyższy frequency lock tym mniej monet otrzymamy, dlatego tak ważne jest kupienie licencji jak najwcześniej. Frequency lock wzrasta co ok. 2 tygodnie. W momencie zakupu licencji, aktualny frequency lock zapisywany jest dla naszego konta. Oznacza to, że jeśli za jakiś czas wzrośnie on np. do 10, to i tak otrzymamy ilość monet adekwatną do frequency lock 11.9.

Wróćmy do naszego przykładu, otrzymaliśmy 24.034 monet. Licencja kosztowała €5000, zatem cena jednej monety wyniesie 5000/24.034 czyli 0.21€. Wg prognoz analityków cena DasCoina może osiągnąć już 5,5€ po pierwszych dwóch latach. Załóżmy jednak, że cena jednej monety osiągnie "tylko" 1€. Jeśli kupimy licencję za 5000€ a po dwóch latach sprzedamy każdą z monet po 1€, to otrzymamy 24.034€ co daje 19.034€ czystego zysku!

DasCoin - Dodatkowe Możliwości Zarobkowe

Jak widzisz DasCoin ma ogromne szanse na zostanie najlepszym zakupem w 2018 roku. Czy historia z BitCoinem nie dała Ci do myślenia? Oczywiście nie mam zamiaru Cię przekonywać, że DasCoin odniesie taki sukces jak BitCoin i jego cena dojdzie do 1.000$. Jednak nawet w przypadku osiągnięcia przez DasCoina ceny 10€, co jest bardzo prawdopodobne, będziesz mógł go sprzedać nawet 100 razy drożej!

DasCoin oferuje również program partnerski, dzięki któremu możesz zarobić na poleceniu licencji na wydobycie tej kryptowaluty. Aby jednak w nim uczestniczyć, trzeba wykupić konto "Advocate" za 45€. Z programu partnerskiego możemy tak naprawdę otrzymywać 3 rodzaje bonusów.

WAŻNE - wszystkie pieniądze zarobione w programie partnerskim obowiązuje system podziału 60% / 40%. Oznacza to, że 60% zarobków dostajemy w EURO i możemy je wypłacać na swoje konto bankowe lub portfel BitCoin, natomiast pozostałe 40% przechodzi na specjalny fundusz, z którego będziemy mogli wykupić dodatkowe cykle i w późniejszym czasie zamienić je na DasCoiny lub zawrzeć przy ich pomocy inteligentny kontrakt. Wszystkie prowizje rozliczane są raz w tygodniu - w poniedziałek.


Przedstawię Ci teraz wszystkie trzy rodzaje prowizji jakie oferuje system partnerski:

1. Prowizja ze sprzedaży bezpośredniej: 10%

Jak sama nazwa wskazuje, otrzymujemy prowizję od sprzedaży licencji. Prowizja wynosi 10%. Załóżmy zatem, że poleciliśmy DasCoina jako inwestycję naszemu dobremu znajomemu, który postanowił kupić licencję za 5.000€. Otrzymujemy 10% tej kwoty, czyli 500€, z czego 60% (300€) możemy wypłacić, natomiast pozostałe 40% (200€) wędruje na nasz Reserve Balance.

2. Prowizja z planu binarnego: 10%

Drugim rodzajem prowizji są dochody z planu binarnego, czyli tzw. drzewka. Wróćmy do naszego przykładu. Mamy już znajomego z wykupioną licencją za 5.000€ i umieszczamy go po jednej ze stron naszego drzewka, przykładowo z lewej. Następnie zapraszamy kolejną osobę, która wchodzi za 2.000€ i umieszczamy ją po przeciwnej stronie. Prowizję 10% otrzymujemy ze słabszej nogi, czyli tej na której jest mniejszy obrót, nieskończenie wiele poziomów w dół! Zatem naszą słabszą nogą jest noga prawa, na której mamy 2.000€ obrotu. Otrzymujemy 10% prowizji od tej kwoty (200€), z czego ponownie 60% idzie do wypłaty, a pozostałe 40% na Reserve Balance. Warunkiem do zarabiania z planu binarnego jest własna sprzedaż na poziomie 500 EUR na nodze lewej i 500 EUR na nodze prawej. 

3. Matching Bonus: 10-30%

Trzecia prowizja to tzw. Matching Bonus. Oznacza to tyle, że otrzymujesz prowizję z zarobków swoich poleconych z planu binarnego. Wróćmy do naszego przykładu i trochę go zmieńmy. Masz po lewej stronie poleconego za 5000€ i po prawej poleconego za 2000€. Teraz Twój znajomy po prawej zaprasza dwie osoby, również za 2000€ i 5000€. Spójrz na poniższą grafikę:

Teraz sytuacja się zmieniła i to lewa noga jest Twoją słabszą i to z niej dostaniesz prowizę (500€), bo po lewej stronie masz łącznego obrotu 5.000€ a po prawej 9.000€. Teraz popatrz jak działa matching bonus. Twój polecony zaprosił dwie osoby, za 2000€ i 5000€. Zatem Twój znajomy ze swojego drzewka zarabia 10% z 2000€ czyli 200€. Ty otrzymujesz od tej kwoty prowizję 10% jako Matching Bonus, czyli 20€. Warunkiem do zarabiania z matching bonusu jest własna sprzedaż na poziomie 500 EUR na nodze lewej i 500 EUR na nodze prawej oraz tytuł kwalifikacyjny. W zależności od wykupionej licencji lub zrobionego własnego obrotu będziesz dostawał matching bonus nawet do 5 poziomu!

Każdy Twój bezpośredni polecony to Twój tzw. poziom pierwszy. Za osoby w pierwszym poziomie otrzymujesz 10% Matching Bonusu z ich zarobków z drzewka binarnego. Każda osoba jaką wprowadzi Twój bezpośredni polecony staje się automatycznie Twoim drugim poziomem, z którego otrzymujesz już 15% zarobków! Kiedy osoba z Twojego drugiego poziomu kogoś poleci, staje się on trzecim poziomem i tak pięć poziomów w dół. Przedstawię Ci teraz ile procent możesz zarobić z każdego poziomu:

 • Poziom #1 – 10%
 • Poziom #2 – 15%
 • Poziom #3 – 20%
 • Poziom #4 – 25%
 • Poziom #5 – 30%

Jak widzisz im niżej schodzimy, tym większe dostajemy prowizje! Dlaczego tak się dzieje? Firma chce Cię zmotywować do pomagania osobom w Twoim zespole. Im bardziej pomagasz osobom z niższych poziomów, tym bardziej firma Cię za to nagradza!

WYKORZYSTAJ OKAZJĘ I KUP SWOJĄ LICENCJĘ JUŻ TERAZ