FutureNet – zarabiaj na portalu społecznościowym

Aby się zarejestrować kliknij przycisk

---Otwarcie kawiarni FutureNet Cafe we Wrocławiu 19.05.2018---
Moja relacja z otwarcia kawiarni FutureNet Cafe 19.05.2018  (Rynek 46/47 Wrocław)

Zarabiaj razem ze mną! 

Damian Żukiewicz oraz Kasia Żukiewicz, dzięki za ugoszczenie 

FutureNet-Cafe-Damian-Kuziak-Damian-Zukiewicz-Kasia-Zukiewicz
FutureNet-Cafe-Damian-Kuziak-Damian-Zukiewicz-Kasia-Zukiewicz

__________________________

W SKRÓCIE. MOŻESZ ZARABIAĆ NA 3 SPOSOBY!!!
1. Kupuj matryce (im wyższa tym zarobki większe) ( rejestracja: https://daimonds.futurenet.club/ )] i zacznij pozyskiwać partnerów biznesowych w FutureNet! Idź do: Back Office - FutureNet

lub/i

2. Kupuj AdPacki, czyli paczki reklamowe w FutureAdPro ( rejestracja: https://adpro.futurenet.club/daimonds ) i spędzaj około 10 minut dziennie na oglądaniu reklam i zarabiaj przy tym również codziennie! Idź do: Back Office - FutureAdPro

lub/i

3. Kup pulę minigową kryptowaluty Futuro (rejestracja: https://futuro.network/register/daimonds ) i gdy zaczniesz otrzymywać coiny możesz je bezpośrednio wysłać na giełdę i sprzedać. Idź do: Back Office - Futuronetwork

Facebook - nie, FutureNet - Tak !!!
Zarabiaj w FutureNet Portal na 3 główne sposoby

[02.07.2018]

WYKONAJ PRACĘ TYLKO RAZ! A PÓŹNIEJ ZBIERAJ PLONY... 🙂

W skrócie! kup matryce, paczki reklamowe lub pule miningową FuturoCoin i zacznij działać! Po prostu wybierz coś dla siebie 🙂 A jak chcesz dodatkowo zarabiać z planu marketingowego to poleć FutureNet przynajmniej dwóm osobom 🙂 (kolejne osoby niech wykonają przynajmniej tą minimalną pracę i polecą następnym dwóm osobom). W perspektywie czasu daje to satysfakcjonujące możliwości finansowe!!! 🙂

 

 

Pamiątka z Wydarzenia: PRESS WALL - FutureNet Event - ICE Kraków Congress Centre [11.03.2017]

FutureNet Portal to serwis społecznościowy, a raczej multimedialna platforma społecznościowa. Dająca możliwość zarabiania na różne sposoby.

W FutureNet Portal to od Ciebie zależy, czy i jak będziesz chciał zarabiać. Możliwości są ogromne.

Zarabiaj na promowaniu serwisu FutureNet Portal, polecając nowych użytkowników ze swojego linku partnerskiego.

Plan marketingowy, czyli opis zasad wynagradzania za polecanie nowych użytkowników do serwisu FutureNet, jest tak skonstruowany byś za raz wprowadzoną osobę zarabiał już zawsze!

 

Omówienie planu wynagrodzeń w FutureNet

Misją FutureNet było stworzenie najprostszego biznesu online w połączeniu z prostym i bardzo lukratywnym planem wynagrodzeń.

Idąc tropem coraz większego znaczenia portali społecznościowych na świecie i omawianego już przez nas w poprzednim wpisie trendu dzielenia się zyskami z reklam i innych aktywności, firma FutureNet stworzyła jeden z najlepszych planów wynagrodzeń uwzględniający każdą komórkę funkcjonowania portalu FutureNet.

Na plan wynagrodzeń FutureNet składa się 8 możliwości zarabiania:

– Social media Bonus
– Multimedia Bonus
– Friends Bonus
– Matching Bonus
– Unilevel Bonus
– New Position Bonus
– Webinar Speaker Bonus do $5.000

Twój start i upgrade.

Minimalna, jednorazowa kwota na Start = 10$. Nasz Plan Marketingowy umożliwia przystąpienie za 10$ (JEDNORAZOWO) na pozycję MEMBER. Możliwy jest późniejszy Upgrade krok po kroku do pozycji ROYAL w Planie Marketingowym.

10$ – Member, 25$ – Basic, 50$ – Gold, 100$ – Exclusive, 500$ – Sapphire, 1000$ – Royal

Przykład:
Twój start na pozycję MEMBER wiąże się z jednorazową inwestycja w wysokości $10. Kiedy Twoja prowizja wyniesie $25 system automatycznie poinformuje Cię drogą mailową o możliwości wykorzystania prowizji w celu Upgrade-u na pozycję: BASIC. W taki sposób możesz osiągnąć pozycję ROYAL a system każdorazowo będzie Cię informował o możliwości Upgrade-u. W każdej chwili możesz zainwestować własne środki w zakup wyższej pozycji w Planie Marketingowym.

UWAGA: Dzięki 6 pakietom jest możliwość budowania 6 różnych struktur np. struktura dla poleconych z pakietami za 10$, struktura dla poleconych z pakietami za 25$ itd. Jeśli Ty nie masz takiego pakietu jak Twój polecony to staje się on poleconym osoby nad Tobą, która ma taki pakiet.

Social Media Bonus

Twoja aktywność na Platformie FutureNet będzie opłacalna. FUTURE NET dzieli się wpływami z Reklam z aktywnymi Użytkownikami Platformy Społecznościowej.

Social Media Bonus jest wynagrodzeniem aktywności aktywnych Użytkowników Platformy Społecznościowej. FutureNet wg specjalnie do tego celu napisanego programu oraz określonych parametrów wylicza Twoją aktywność.

Parametry:
Czas jaki jesteś Online, posty własne, Lajki, ilość czytanych postów, ilość oglądanych i otwieranych banerów reklamowych, ilość zaproszonych Użytkowników, Ilość znajomych. Na podstawie powyższych Parametrów obliczana jest Twoja część wpływów z reklam na Platformie FutureNet.

Friends Bonus

Matryca 3x3x3 (Friends Tree).
Każdy klubowicz w każdym „Friends Tree“ w pierwszym poziomie ponad sobą może posiadać 3 przyjaciół, czwarty oraz każdy kolejny będzie umieszczany w wyższych poziomach naszego „Friends Tree“.

baner-1 Omówienie planu wynagrodzeń w Future Net

Friends Bonus wypłaca należne Ci Premie z 5 poziomów.

Z I poziomu 5%, z II poziomu 5%, z II poziomu 10%, z IV poziomu 10% i z V poziomu 15%

Nowe Pozycje w Friends Tree:

Każdy Użytkownik Premium za małą część ze swoich dochodów z Friends Tree kupuje nową pozycję, nabywa nowe Media Points oraz dodatkową przestrzeń dyskową w FUTURE-CLOUD.

Pozycje odpłatne:
Pozycje te są wykupywane z części Premii jakie otrzymałeś w Friends Tree. Dzięki temu otrzymujesz nowe pozycje oraz generujesz dodatkowy obrót w Planie Marketingowym, nie angażując własnych środków.

Pozycje bezpłatne:
Pozycje które otrzymujesz dzięki NEW POSITION BONUS. (Patrz str 31-33)

Za wszystkie obroty jakie będą wygenerowane w Twojej nowej pozycji otrzymasz premie zgodne z Planem Marketingowym.

Nowe Pozycje w Globalnym Friends Tree

Twój pierwszy dochód uzyskany z obrotu powyżej Ciebie w Levelu: 3, 4 oraz 5, będzie automatycznie przeznaczany na zakup nowej pozycji w Globalnym Friends Tree. Otrzymujesz więc dodatkową Pozycje (Friends Tree) w najkorzystniejszym z możliwych miejscu, (Global Friends Tree ).

Ta reguła dotyczy każdego Użytkownika Premium, dzięki takiemu działaniu nie sięgając do własnej kieszeni generujesz obrót z którego otrzymujesz należne premie zgodnie z Planem Marketingowym.

Matching Bonus

Wielką motywacją Twojej aktywności w pozyskiwaniu nowych „Użytkowników“ oraz wspieraniu dotychczczasowych Partnerów jest MATCHING BONUS.

Matching Bonus zapewni Ci procentowy dochód od zarobków Twoich osobiście zaproszonych Użytkowników Premium osiągniętych w premii Friends Bonus. Od każdego osobiście zaproszonego Użytkownika FutureNet który otrzyma naliczenie premii w Friends Tree Bonus otrzymasz 20% – 100% wysokości jego dochodu

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody z FRIENDS TREE BONUS

1 Osobisty „Użytkownik“ otrzymujesz 20% Matching Bonus
3 Osobistych „Użytkowników“ otrzymujesz 40% Matching Bonus
5 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 60% Matching Bonus
6 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 80% Matching Bonus
8 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 100% Matching Bonus

Unilevel Bonus

UNILEVEL zapewnia osiąganie korzyści pomiędzy 6. a 10. Poziomem Twojej struktury. W Unilevel Bonus Twoi wszyscy Partnerzy Osobiści znajdują się w Twojej pierwszej linii Ich Partnerzy osobiści są w Twojej drugiej linii, itd.

Bez względu na którym poziomie w Twoim Friends Tree znajdują się Twoi Partnerzy osobiści do naliczenia Premii Uni Level system umieszcza ich w Twojej pierwszej linii. Po przez liczbę Partnerów osobistych od Ciebie zależy do ilu poziomów w głąb swojej struktury będziesz wynagradzany w Unilevel Bonus

10 Osobistych Partnerów = 6% do 10. Poziomów
9 Osobistych Partnerów = 5% do 9. Poziomów
8 Osobistych Partnerów = 4% do 8. Poziomów
7 Osobistych Partnerów = 3% do 7. Poziomów
6 Osobistych Partnerów = 2% do 6. Poziomów

New Position Bonus

Każdy Użytkownik FutureNet otrzymuje nowe Pozycje :

1 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 50 Partnerów w 4 poziomie ponad Tobą
2 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 75 Partnerów w 5 poziomie ponad Tobą
3 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz kolejnych 75 Partnerów = 150, w 5 poziomie ponad Tobą

Nowa pozycja w globalnym Friends Tree:

Każda nowa pozycja jest umieszczana w najbardziej atrakcyjnym miejscu globalnego Friends Tree.

Każdy kolejny Użytkownik jest wpisywany po Tobie ( w Friends Tree nad Tobą), w ten sposób Twoje „Friends Tree“ jest zajmowane przez Parterów z reszty świata .

Webinar Speaker Bonus do $5.000

Specjalny Bonus, dla partnerów prowadzących Webinary.

Bonus za:
• Prezentacje Biznesowe WEBINARY
• Webinary Treningowe
• Online Events Webinare

Otwarcie biura w Indiach

Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W lipcu bieżącego roku została otwarta filia w New Delhi. W najbliższej przyszłości na terenie Azji odbędzie się kilka eventów mających na celu wypromowanie marki FutureNet.

Aby się zarejestrować kliknij przycisk