FutureNet vs Facebook

Facebook - nie, FutureNet - Tak !!!

Zarabiaj w FutureNet Portal na 3 główne sposoby

Aby się zarejestrować kliknij przycisk

[21.01.2018]

WYKONAJ PRACĘ TYLKO RAZ! A PÓŹNIEJ ZBIERAJ PLONY... 🙂

W skrócie! kup matryce (najlepiej wszystkie) i poleć FutureNet przynajmniej dwóm osobom 🙂 (kolejne osoby niech wykonają przynajmniej tą minimalną pracę i polecą następnym dwóm osobom). W perspektywie czasu daje to satysfakcjonujące możliwości finansowe!!! 🙂

 

 

Pamiątka z Wydarzenia: PRESS WALL - FutureNet Event - ICE Kraków Congress Centre [11.03.2017]

FutureNet Portal to serwis społecznościowy, a raczej multimedialna platforma społecznościowa. Dająca możliwość zarabiania na 3 różne sposoby.

W FutureNet Portal to od Ciebie zależy, czy i jak będziesz chciał zarabiać. Możliwości są ogromne. Na dzień pisania tego posta mamy 3 dostępne sposoby ale z czasem pojawią się kolejne.

 

Sposób 1 – Zarabiaj na swojej własnej aktywności. Pisz posty, lajkuj, udostępniaj, komentuj. Im  bardziej będziesz aktywny, tym więcej zarobisz!

Ten sposób zarabiania jest już nam znany z bijącego rekordy popularności portalu społecznościowego TSU. Nie ma co ukrywać, że dzisiejszy użytkownik serwisów społecznościowy, to użytkownik świadomy swojej wartości. FutureNet Portal podobnie jak wcześniej TSU, wykorzystuje ten trend dzieląc się z nami zyskami.  Ale to nie wszystko. FutureNet idzie trochę dalej niż TSU i wkrótce pozwoli nam zarabiać na oglądaniu, dopasowanych do nas reklam.  Podsumowując, im częściej będziemy korzystali z portalu FurureNet, tym więcej zarobimy na tej aktywności.

 

Sposób 2 – Zarabiaj na udostępnianiu i sprzedaży dostępu do swoich plików!

FutureNet będzie dążył do miana największej międzynarodowej, multimedialnej platformy z milionami plików. Jeśli jesteś twórcą przydatnych, wartościowych treści jak np. szkolenia, ebooki, tutoriale lub po prostu masz coś, czym chciałbyś się podzielić, to ta opcja zarabiania w serwisie jest zdecydowanie dla Ciebie .

Sama idea publikacji i pobierania plików jest wzorowana na dobrze Tobie znanym serwisie Chomikuj.pl. Tutaj także za swój produkt wyznaczysz punktową cenę np. 100pkt. Jeśli ktoś będzie chciał pobrać plik, będzie musiał wydać te 100 pkt.  To doskonała alternatywa dla tych, co już udostępniają pliki na Chomikuj.pl.

2014-12-08_2331 Zarabiaj w FutureNet Portal na 3 główne sposoby

Za pobranie poza punktami możesz wyznaczyć prawdziwą opłatę np. 10zł. Dzięki temu Ty zarobisz 50% ceny końcowej, czyli 5 zł. 10% jest zyskiem firmy a pozostałe 40% jest dzielone pomiędzy innych użytkowników serwisu, którzy zarejestrowali się w portalu przed Tobą (osoba, która poleciła Tobie ten serwis i jego sponsorzy). Jeśli kiedykolwiek sprzedawałeś jakieś szkolenie w Internecie np. na interkursach to też oddawałeś minimum 40% swoim partnerom JV. W FutureNet Portal wygląda to podobnie z Tą różnicą, że Twoimi JV są użytkownicy, którzy dołączyli do nas przed Tobą. Jeśli Ty opublikujesz jakiś plik –  w naszym interesie jest pomóc go Tobie wypromować!

 

Sposób 3 – Zarabiaj na promowaniu serwisu FutureNet Portal, polecając nowych użytkowników ze swojego linku partnerskiego.

Plan marketingowy, czyli opis zasad wynagradzania za polecanie nowych użytkowników do serwisu FutureNet, jest tak skonstruowany byś za raz wprowadzoną osobę zarabiał już zawsze!

By móc zarabiać w ten sposób musisz stać się użytkownikiem premium, a więc takim, który jednorazowo opłacił pakiet punktowy FutureNet Portal (za zakupione punkty tzw. „media points” możesz potem ściągać pliki). W FutureNet jest kilka pakietów  ale dla lepszego zrozumienia tematu będziemy posługiwali się tym najpopularniejszym za 10$ (1 000 punktów „media points”).

Plan marketingowy nazwany roboczo Future Biznes składa się z kilku nakładających się na siebie możliwości zarobku. Na ten cel firma przeznacza aż 90% ceny pakietów oraz część zysków z innych źródeł np. reklamy czy też z pośrednictwa w sprzedaży dostępu do plików innych użytkowników! W efekcie Twój zarobek na pakiecie paradoksalnie może wynieść nawet ponad 100%, bo FutureNet po prostu ma na to pieniądze. Cel takiego postępowania firmy jest jeden – SZYBKA DOMINACJA NA RYNKU SPOŁECZNOŚCIOWYCH PLATFORM MULTIMEDIALNYCH.

 

Omówienie planu wynagrodzeń w FutureNet

Misją FutureNet było stworzenie najprostszego biznesu online w połączeniu z prostym i bardzo lukratywnym planem wynagrodzeń.

Idąc tropem coraz większego znaczenia portali społecznościowych na świecie i omawianego już przez nas w poprzednim wpisie trendu dzielenia się zyskami z reklam i innych aktywności, firma FutureNet stworzyła jeden z najlepszych planów wynagrodzeń uwzględniający każdą komórkę funkcjonowania portalu FutureNet.

 

Na plan wynagrodzeń FutureNet składa się 8 możliwości zarabiania:

– Social media Bonus
– Multimedia Bonus
– Friends Bonus
– Matching Bonus
– Unilevel Bonus
– New Position Bonus
– Webinar Speaker Bonus do $5.000

 

Twój start i upgrade.

Minimalna, jednorazowa kwota na Start = 10$. Nasz Plan Marketingowy umożliwia przystąpienie za 10$ (JEDNORAZOWO) na pozycję MEMBER. Możliwy jest późniejszy Upgrade krok po kroku do pozycji ROYAL w Planie Marketingowym.

10$ – Member, 25$ – Basic, 50$ – Gold, 100$ – Exclusive, 500$ – Sapphire, 1000$ – Royal

Przykład:
Twój start na pozycję MEMBER wiąże się z jednorazową inwestycja w wysokości $10. Kiedy Twoja prowizja wyniesie $25 system automatycznie poinformuje Cię drogą mailową o możliwości wykorzystania prowizji w celu Upgrade-u na pozycję: BASIC. W taki sposób możesz osiągnąć pozycję ROYAL a system każdorazowo będzie Cię informował o możliwości Upgrade-u. W każdej chwili możesz zainwestować własne środki w zakup wyższej pozycji w Planie Marketingowym.

Za wysokość swojej inwestycji otrzymujesz MEDIA POINTS (1$ Cent = 1 Media Point). Media pointsy możesz potem wykorzystać na zakup plików na platformie FutureNet.

UWAGA: Dzięki 6 pakietom jest możliwość budowania 6 różnych struktur np. struktura dla poleconych z pakietami za 10$, struktura dla poleconych z pakietami za 25$ itd. Jeśli Ty nie masz takiego pakietu jak Twój polecony to staje się on poleconym osoby nad Tobą, która ma taki pakiet.

 

Social Media Bonus

Twoja aktywność na Platformie FutureNet będzie opłacalna. FUTURE NET dzieli się wpływami z Reklam z aktywnymi Użytkownikami Platformy Społecznościowej.

Social Media Bonus jest wynagrodzeniem aktywności aktywnych Użytkowników Platformy Społecznościowej. FutureNet wg specjalnie do tego celu napisanego programu oraz określonych parametrów wylicza Twoją aktywność.

Parametry:
Czas jaki jesteś Online, posty własne, Lajki, ilość czytanych postów, ilość oglądanych i otwieranych banerów reklamowych, ilość zaproszonych Użytkowników, Ilość znajomych. Na podstawie powyższych Parametrów obliczana jest Twoja część wpływów z reklam na Platformie FutureNet.

 

Multimedia Media Bonus

Jesteś w posiadaniu własnych plików Multimedialnych? Na Platformie FutureNet masz możliwość oferowania ich, oraz odsprzedaży innym Użytkownikom. Załaduj Pliki w zakładce „Produkty“ określ cenę jaką chcesz uzyskać i zarabiaj na każdym ściągnięciu przez innych Użytkowników

Do udostępniania swoich produktów możesz również używać linków zewnętrznych, możesz również wykorzystać serwery FutureNet do przechowywania swoich plików.

Za każdą sprzedaż w FutureNet otrzymasz 50% wystawionej ceny, 40% trafia do Planu Marketingowego w postaci obrotu, 10% jest prowizją FutureNet.

Uwaga: Produkty do dalszej odsprzedaży mogą Zamieszczać tylko użytkownicy PREMIUM (pakiet 10$ i wyżej) po zaakceptowaniu Regulaminu FutureNet.

 

Friends Bonus

Matryca 3x3x3 (Friends Tree).
Każdy klubowicz w każdym „Friends Tree“ w pierwszym poziomie ponad sobą może posiadać 3 przyjaciół, czwarty oraz każdy kolejny będzie umieszczany w wyższych poziomach naszego „Friends Tree“.

baner-1 Omówienie planu wynagrodzeń w Future Net

Friends Bonus wypłaca należne Ci Premie z 5 poziomów.

Z I poziomu 5%, z II poziomu 5%, z II poziomu 10%, z IV poziomu 10% i z V poziomu 15%

 

Nowe Pozycje w Friends Tree:

Każdy Użytkownik Premium za małą część ze swoich dochodów z Friends Tree kupuje nową pozycję, nabywa nowe Media Points oraz dodatkową przestrzeń dyskową w FUTURE-CLOUD.

Pozycje odpłatne:
Pozycje te są wykupywane z części Premii jakie otrzymałeś w Friends Tree. Dzięki temu otrzymujesz nowe pozycje oraz generujesz dodatkowy obrót w Planie Marketingowym, nie angażując własnych środków.

Pozycje bezpłatne:
Pozycje które otrzymujesz dzięki NEW POSITION BONUS. (Patrz str 31-33)

Za wszystkie obroty jakie będą wygenerowane w Twojej nowej pozycji otrzymasz premie zgodne z Planem Marketingowym.

 

Nowe Pozycje w Globalnym Friends Tree

Twój pierwszy dochód uzyskany z obrotu powyżej Ciebie w Levelu: 3, 4 oraz 5, będzie automatycznie przeznaczany na zakup nowej pozycji w Globalnym Friends Tree. Otrzymujesz więc dodatkową Pozycje (Friends Tree) w najkorzystniejszym z możliwych miejscu, (Global Friends Tree ).

Ta reguła dotyczy każdego Użytkownika Premium, dzięki takiemu działaniu nie sięgając do własnej kieszeni generujesz obrót z którego otrzymujesz należne premie zgodnie z Planem Marketingowym.

 

Matching Bonus

Wielką motywacją Twojej aktywności w pozyskiwaniu nowych „Użytkowników“ oraz wspieraniu dotychczczasowych Partnerów jest MATCHING BONUS.

Matching Bonus zapewni Ci procentowy dochód od zarobków Twoich osobiście zaproszonych Użytkowników Premium osiągniętych w premii Friends Bonus. Od każdego osobiście zaproszonego Użytkownika FutureNet który otrzyma naliczenie premii w Friends Tree Bonus otrzymasz 20% – 100% wysokości jego dochodu

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody z FRIENDS TREE BONUS

1 Osobisty „Użytkownik“ otrzymujesz 20% Matching Bonus
3 Osobistych „Użytkowników“ otrzymujesz 40% Matching Bonus
5 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 60% Matching Bonus
6 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 80% Matching Bonus
8 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 100% Matching Bonus

 

Unilevel Bonus

UNILEVEL zapewnia osiąganie korzyści pomiędzy 6. a 10. Poziomem Twojej struktury. W Unilevel Bonus Twoi wszyscy Partnerzy Osobiści znajdują się w Twojej pierwszej linii Ich Partnerzy osobiści są w Twojej drugiej linii, itd.

Bez względu na którym poziomie w Twoim Friends Tree znajdują się Twoi Partnerzy osobiści do naliczenia Premii Uni Level system umieszcza ich w Twojej pierwszej linii. Po przez liczbę Partnerów osobistych od Ciebie zależy do ilu poziomów w głąb swojej struktury będziesz wynagradzany w Unilevel Bonus

10 Osobistych Partnerów = 6% do 10. Poziomów
9 Osobistych Partnerów = 5% do 9. Poziomów
8 Osobistych Partnerów = 4% do 8. Poziomów
7 Osobistych Partnerów = 3% do 7. Poziomów
6 Osobistych Partnerów = 2% do 6. Poziomów

 

New Position Bonus

Każdy Użytkownik FutureNet otrzymuje nowe Pozycje :

1 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 50 Partnerów w 4 poziomie ponad Tobą
2 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 75 Partnerów w 5 poziomie ponad Tobą
3 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz kolejnych 75 Partnerów = 150, w 5 poziomie ponad Tobą

 

Nowa pozycja w globalnym Friends Tree:

Każda nowa pozycja jest umieszczana w najbardziej atrakcyjnym miejscu globalnego Friends Tree.

Każdy kolejny Użytkownik jest wpisywany po Tobie ( w Friends Tree nad Tobą), w ten sposób Twoje „Friends Tree“ jest zajmowane przez Parterów z reszty świata .

 

Webinar Speaker Bonus do $5.000

Specjalny Bonus, dla partnerów prowadzących Webinary.

Bonus za:
• Prezentacje Biznesowe WEBINARY
• Webinary Treningowe
• Online Events Webinare

 

Otwarcie biura w Indiach

Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W lipcu bieżącego roku została otwarta filia w New Delhi. W najbliższej przyszłości na terenie Azji odbędzie się kilka eventów mających na celu wypromowanie marki FutureNet.

futurenet opinie
futurenet indie