DasCoin

licencje DasCoin do wyboru
---[Aktualizacja: 01.07.2018]---

http://damiankuziak.com/wp-content/uploads/2018/07/barcelona-dascoin-event-30-06-2018.jpg

Testowe płatności w DasCoin ruszyły! 🙂 Następny krok za nami 🙂 

Na evencie w Barcelonie 30.06.2018 otrzymaliśmy sporą dawkę nowych informacji nie tylko o DasCoin ale też całym ekosystemie DasNet, Das33, DasNetPro, DasAlliance, AlliancePay, DasWallet itd. 🙂 Jeśli interesują Cię szczegóły skontaktuj się ze mną.

JEŚLI JESZCZE W OGÓLE NIE POSIADASZ LICENCJI DasCoin ZAREJESTRUJ SIĘ STĄD: https://netleaders.com/ref/sign_up

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
 • Trudność wydobycia (Frequency Lock) wzrasta dwa razy w miesiącu, także im wcześniej zakupimy licencję - tym lepiej
 • DasCoin wszedł na giełdy zewnętrzne 27 kwietnia 2018 r. ALE:
 • -> kupując DasCoin w licencji masz szansę kupić DasCoiny TANIEJ !!! 
 • -> kupując DasCoin w licencji będziesz mógł już niebawem zainwestować w ICO innych projektów właśnie cyklami lub DasCoinami z licencji JAKO PIERWSZY!!! (start: sierpień-wrzesień 2018)

Jeśli nie ukaże się pomarańczowy przycisk "Rejestracja", w celu zakupu licencji DasCoin skorzystaj z tego LINKU POLECAJĄCEGO (jest to bez różnicy czy zarejestrujesz się z linku czy przycisku):

https://netleaders.com/ref/rbhunter


WAŻNE. Przy rejestracji zwróć uwagę na nazwę sponsora. Powinno być: rbhunter (ewentualnie daimond lub sign_up - obojętnie której nazwy użyjesz będę dla Ciebie osobą polecającą także będziesz u mnie w drużynie).

Jeśli nazwa sponsora jest inna wyczyść pliki cookies lub użyj innej przeglądarki internetowej.

KROK PO KROKU - PROCES REJESTRACJI
 1. Przejdź w dół strony
 2. Kliknij "JOIN US"
 3. Wypełnij pozostałe dane upewniając się czy nazwa polecającego (czyli mnie) jest prawidłowa

nazwa sponsora musi być: rbhunter lub daimond lub sign_up

NIE MASZ JESZCZE LICENCJI? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A POMOGĘ CI NA KAŻDYM ETAPIE! Zarejestruj się z tej strony a będziesz u mnie w drużynie, w zamian za to odwdzięczę się moją profesjonalną wiedzą oraz pomogę rozbudować Tobie struktury w DasCoin tak abyś z planu marketingowego zarabiał jak najwięcej!

Blockchain Seminar - London's 02 Arena. Damian Kuziak, Anna Hejka
Londyn 26.04.2018 - Cryptocurrency and Blockchain Seminar - London's 02 Arena. Damian Kuziak, Anna Hejka
Wrocławski-Park-Technologiczny_19-04-2018-Grzegorz-Furmann-Kris-Kowal-Damian-Kuziak DasCoin
19.04.2018 Prezentacja DasCoin. Wrocławski Park Technologiczny. Grzegorz Furmann, Damian Kuziak, Kris Kowal-sky.

WAŻNA INFORMACJA: do 15.07.2018 przy zakupie licencji DasCoin otrzymamy więcej DasCoinów! Od 16 lipca ilość ta będzie niższa.

INFORMACJA DLA OSÓB BARDZIEJ ZAANGAŻOWANYCH

CHCĄCYCH OPRÓCZ ZAKUPU SAMEJ LICENCJI, BUDOWAĆ STRUKTURY W DASCOIN CO UMOŻLIWIA DODATKOWY ZAROBEK! - Chcesz zarabiać razem ze mną??? Chciałbyś posiadać własną STRONĘ INTERNETOWĄ promującą DasCoin? Dołącz do mojej drużyny a wykonam ją dla Ciebie całkowicie ZA DARMO!!! Warunek jest jeden - musisz być przede wszystkim ZDECYDOWANY, że chcesz zacząć działać !!! 🙂 (możliwość personalizacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami). Zadzwoń do mnie lub napisz a omówimy szczegóły.


DasCoin - płatności zbliżeniowe NFC

Czas zakupu ma znaczenie!

Przykład w licencji za 5 000 Euro. Frequency Lock ciągle wzrasta. Im wyższy, tym mniej DasCoinów z biegiem czasu otrzymujemy. A na co się to przekłada? Oczywiście, że na CENĘ!
Ile otrzymamy DasCoin'ów w ramach każdej z licencji?

[oferta ważna do 15.07.2018. Po tym czasie Frequency Lock ulegnie zwiększeniu]

Cycles Upgrades Frequency lock DasCoins

BONUS

 


1 100
1 18.2 120

BONUS

 


5 500
1 18.2 604

BONUS

 


24 000
1 18.2 2 637

BONUS

 


65 000
2 18.2 14 285

BONUS

 


225 000
2 18.2 49 450

BONUS

 


325 000
3 18.2 142 857

(Wskazówka: aby otrzymać obliczoną ilość DasCoinów należy umieścić cykle w kolejce DOPIERO PO wskazanej ilości upgrade'ów. Czyli jak kupujemy np. licencję Pro dzisiaj, która posiada 1 upgrade, a upgrade jest przykładowo za 60 dni to cykle wrzucamy dopiero jak się one podwoją czyli PO upgradzie czyli dopiero po tych 60 dniach. Jest to prosty mechanizm. Wyjątkiem jest licencja PRESIDENT, która jest najbardziej opłacalna ponieważ w tej licencji DasCoiny otrzymujemy najszybciej!)

Jeśli chcesz zapłacić bitcoinami, KONIECZNIE → ZAREJESTRUJ SIĘ z tego miejsca

Metody płatności za licencję DasCoin

DasCoin license payment method - bitcoinNajczęściej wybierany sposób płatności za licencję DasCoin.

DasCoin DotPay

Najbardziej dostosowany sposób płatności dla klientów z Polski (jest to automatyczny sposób płatności taki jaki jest często wykorzysywany płacąc za zamówienia na innych stronach internetowych). Oprócz Bitcoin, jest to najwygodniejszy sposób płatności.

DasCoin - Payza

The Payza online payment platform lets you send and receive money, shop, make online payments or get paid from almost anywhere in the world. 

DasCoin payment - payeer
Payeer

Electronic payment systems, Debit/credit cards and Banks in 200+ countries around the world.

DasCoin alipay

Alipay, a product of Alibaba affiliate company Ant Financial Services Group, is China’s most popular digital wallet. Currently, there are 400 million people using the app to shop online, book vacations and even pay their utility bills. There are literally dozens of ways to put Alipay to work. Check out this video to see how consumers are doing exactly that and how Alipay works.


---[28.04.2018]---

Witajcie moi drodzy! 
Poniżej PODSUMOWANIE EVENTU 26-28 kwiecień 2018 z Londynu.

Jestem dumny ze swojej drużyny, jestem dumny z WAS! 
Dołączyło i współpracuje ze mną już ponad 100 osób i liczba ta ciągle rośnie!
Pomagając sobie nawzajem możemy osiągnąć wszystko! W tym zwiększać nasze zarobki I nie ważne gdzie się spotykamy, mogą być to nawet Chiny a dla nas i tak nie robi to żadnego problemu! To My zmieniamy ten świat na lepsze, MY pierwsi! Bo już niebawem praktycznie każdy będzie używał technologii blockchain lecz nie każdy na tym zarobi tyle ile teraz My  Prawda jest taka że Tylko Ci pierwsi zdobywają świat, bo nie sztuką jest inwestować w coś w czym każdy zarabia, lecz sztuką jest aby zobaczyć potencjał jeszcze przed tym zanim każdy będzie o tym wiedział. Trzeba otworzyć głowę . Ludzie sukcesu wychodzą przed szereg, tak było jest i będzie.
Dlatego jeśli chcesz zmienić w końcu swoje życie zgłoś się do mnie! 

A teraz obiecane krótkie małe podsumowanie. Informacji jest tak wiele, że nie sposób by bylo je umieścić tu xd
Tak więc:
DasCoin dostępny jest już na giełdach publicznych, załączam zdjecie

BTC Alpha: https://btc-alpha.com/?r=100072

(lecz Ci którzy nie posiadają w ogóle DasCoinów to polecam im licencję na wydobycie DasCoin ponieważ ma to więcej zalet niż te kupione z giełdy! Link pod spodem)
Brian Semkiw z #Carta #WorldWide (którzy stworzyli całego Ubera oraz dostarczają rozwiązań płatniczych m.in dla Apple, Paypal, Visy, Mastercard)
powiedział, że robi wszystko tak aby pod koniec czerwca tego roku! móc płacić DasCoinami w ok. 60 mln. punktów na całym świecie dzięki aplikacji #DasPay!!! SZTOS 
Jeśli kogoś ten fakt nie przekonuje to ja już nie wiem  
Firma NetLeaders tworząca DasCoina udostępnia już swoje usługi na prywatnym #blockchainie dla branż takich jak: wytwarzanie odnawialnej energii, rozwijanie sieci ładujących samochody elektryczne, usługi prawne, crowdfunding i wielu innych..
W przeciągu kilku do kilkunastu tygodni zaczną się pojawiać w różnych częściach świata - DasCoinmaty, Bankomaty DasCoin czy zwał jak zwał ale z ich pomocą będziemy mogli szybko spieniężać DasCoiny i nie tylko!

Jesteś zainteresowany tematem? Zarejestruj się stąd: https://www.netleaders.com/ref/rbhunter
A następnie zgłoś się do mnie 
Pozdrawiam wszystkich gorąco !!!!! 


---[28.03.2018]---

Całogodzinna prezentacja DasCoina od podstaw. REWALACJA !!!

Podziękowania dla Grzegorza Furmanna za tak dobre przedstawienie projektu nakierowane nawet na osoby stykające się z tematem kryptowalut po raz pierwszy! Cały projekt DasCoin w jednej kapsułce 🙂


---[16.03.2018]---

I mamy. O projekcie DasCoin pisze największa agencja prasowa świata

https://www.reuters.com/brandfeatures/venture-capital/article?id=30038


---[11.01.2018]---

W prostych słowach - prezentacja DasCoin (skrótowe szybkie przedstawienie projektu NetLeaders i kryptowaluty DasCoin)


---[26.11.2017]---

23-26 listopada 2017 r. odbył się następny Event w Dubaju 

dascoin dubai event

Dowiedzieliśmy się m.in., że DasCoin wchodzi na giełdy zewnętrzne dokładnie 24 marca 2018 r. na evencie w Londynie 🙂


---[15.10.2017]---

Zmiana w licencjach DasCoin od listopada 2017

ZMIANA. Jak będzie wyglądać sprawa z zakupem licencji DasCoin od 11.2017 ?
Otóż cykle jakie otrzymamy po zakupie licencji od listopada 2017 będą mogły być wykorzystane w następujący sposób:
Będziemy mogli zdecydować czy wrzucić cykle od razu do wydobycia (NIE POLECAM bo wtedy byśmy otrzymali mniej) czy wybierzemy poczekać do upgrade'u lub upgrade'ów (zależnie od licencji) tych jakie mamy zadeklarowane w licencji i wtedy dopiero wrzucamy cykle do wydobycia po tych wszystkich upgrade'ach jakie mamy zadeklarowane w licencji i tylko wtedy otrzymamy zadeklarowaną ilość DasCoinów.


---[01.10.2017]---

Validatory odebrane w Tokyo 🙂 oraz skonfigurowane w WebWallet. A teraz odliczamy godziny do uruchomienia giełdy wewnętrznej 🙂

Gratulacje dla tych osób którzy wzięli sprawy w swoje ręce oraz podjęli szybko i pewnie decyzję zakupując licencję DasCoin jak najwcześniej! Bo czas ma tutaj znaczenie.. jeszcze w styczniu tego roku np. w licencjii Executive za 5000 Euro było zagwarantowane 121 875 DasCoinów a porównując dzisiaj w ramach tej samej licencji mieści się już tylko (z drugiej strony nadal aż!) 27 204 DasCoinów! KILKUKROTNY WZROST! A do wejścia na giełdy zewnętrzne jeszcze wiele miesięcy gdzie cena ciągle rośnie.. także cały czas jesteśmy dopiero na STARCIE 😉 Ciągle to podkreślam - czas jest tutaj krytyczny.


---[30.09.2017]---

Dziś mIAŁ miejsce wielki EVENT firmy NetLeadres w Tokio!

netleaders tokyo event 30 wrzesnia the big sight

Poza dużą dawką nowych informacji dowiedziliśmy się m.in. że:

 • współpracę z NetLeaders na stanowisku Członka Zarządu rozpoczęła Anna Hejka (nominowana na Anioła Biznesu 2009r. przez Europejskie Stowarzyszenie Aniołów Biznesu)


---[22.09.2017]---

Kolejny wielki krok!

Validator DasCoin - portfel sprzętowy
Validator - sprzętowy portfel dla Twoich DasCoinów

W końcu nadszedł ten czas kiedy firma NetLeaders wypuszcza swój własny portfel sprzętowy dla swojej hybrydowej kryptowaluty. Jest to bez wątpienia najbezpieczniejsze miejsce na przechowywanie Twoich DasCoinów. Czy którakolwiek inna firma wypuszczająca swoją kryptowalutę posiada od razu taki poziom bezpieczeństwa jak portfel sprzętowy? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam. Możemy na nim przechowywać nie tylko DasCoiny ale również inne kryptowaluty! gdyż producentem portfela jest przodująca firma Ledger, która wyprodukowała go na zlecenie firmy Netleaders.

Portfel ten możesz kupić po zalogowaniu na swoje konto. Portfel ten jest wymagany aby poruszać się po wirtualnym biurze oraz dla Twojego własnego dobra, aby DasCoiny zawsze były Twoje i tylko Twoje! Mając Validator ryzyko przejęcia Twoich środków nawet gdy ktoś pozyska Twoje hasło spada do zera!

portfel DasCoin już w sprzedaży z wirtualnego biura Netleaders
Zakładka Dashboard w Twoim wirtualny biurze Netleaders. Kliknij "Shop" aby kupić Validator. Koszt Validatora + koszty standardowej przesyłki wynoszą ok. 55 Euro. Okres oczekiwania na Validator to około 2-4 tygodnie.

---[24.06.2017, edytowano: 07.08.2017]---

Dziś odbył się długo oczekiwany event DasCoina na ok. 2000 osób!

Był to oczywiście oficjalny (drugi z kolei) event firmy NetLeaders, która stworzyła i rozwija DasCoin'a.

Spotkanie odbyło się przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

event DasCoin Warszawa
event DasCoin firmy NetLeaders. Warszawa 24.06.2017

Czego dowiedzieliśmy się na evencie?

 • wejście DasCoina na giełdę wewnętrzną startuje 30 września 2017 r.
 • w IV kwartale 2017 r. wprowadzone zostaną smart-kontrakty
 • w II kwartale 2018 r. wejdzie do użycia aplikacja DasPay
 • a teraz ważna informacja, która jest odpowiedzią na pytania które często słyszę co do legalności firmy i wszelkich innych bezpodstawnych podejrzeń: firma NetLeaders nawiązała współpracę z kancelarią prawną Morawski & Wspólnicy (tak właśnie, tutaj w Polsce!), która ma za zadanie bronić dobrego imienia firmy oraz asepktu prawnego

---[25.05.2017]---

Kto będzie między innymi w składzie Zarządu?


---[11.04.2017]---

Po evencie w Zurychu teraz jestem już pewien, że DasCoin jest strzałem w dziesiątkę!!!

Kliknij obrazek by otworzyć
[22 MB .pdf] Event w Zurychu - Podsumowanie (Kliknij obrazek aby ściągnąć)

---[01.04.2017]---

Najpóźniej do 14.04.2017 możemy zakupić licencję z frequency 5,8! W dodatku bonus na cykle jest w dalszym ciągu aktywny i wynosi 10% dla wszystkich nowych licencji!


---[17.03.2017]---

Najpóźniej do 31.03.2017 możemy zakupić licencję z frequency 5,5! W dodatku bonus na cykle jest w dalszym ciągu aktywny i wynosi 10% dla wszystkich nowych licencji!


---[04.03.2017]---

Najpóźniej do 15.03.2017 możemy zakupić licencję z frequency 5,4! W dodatku bonus na cykle jest ciągle aktywny i wynosi 10% dla wszystkich nowych licencji!


---[23.02.2017]---

Zapowiedź STARTU miningu kryptowaluty DasCoin!

Webinar on-line z tego wydarzenia odbędzie się dziś o godz. 16:00 czasu polskiego !

Link do webinaru: https://global.gotowebinar.com/join/8272117838307979521/819803049

Informacje z Webinaru: START MINTINGU odbędzie się 31.03.2017 w Zurychu w Szwajcarii


---[18.02.2017]---

UWAGA !!! Emisja kryptowaluty DasCoin zaczyna się już w I kwartale 2017 r.
 Promocja na zakup licencji DasCoin przy frequency 5.2 obowiązuje do 28 lutego 2017 r. Dodatkowo, aktualnie firma przygotowała specjalny 10% BONUS CYKLI dla nowych licencji! 
Wskaźnik "frequency" będzie się zwiększał co jakiś czas, a im jest on niższy, tym więcej DasCoinów otrzymamy. Tak więc najlepiej jak najszybciej zakupić licencję, gdyż cena DasCoina sukcesywnie wzrasta!

 
Damian Kuziak

Wahasz się?

Zadzwoń! (masz gwarancję stałego kontaktu, odbieram każdy telefon):

+48 603-849-283

lub zadaj pytanie korzystając z formularza.

Ale najpierw.. przeczytaj to co dla Ciebie przygotowałem...

 

 

 

DasCoin

DasCoin – nowa rewolucyjna kryptowaluta oparta o najnowsze technologie oraz gotowy i sprawdzony system płatności. CoinLeaders posiada licencje umożliwiające nabycie DasCoin’a i są oferowane przez CL Singapore Pte. Ltd z siedzibą w Singapurze. CL Singapur jest licencjonowanym dostawcą usług sieciowych dla DasCoin i jest wyłącznym dystrybutorem licencji związanych z DasCoin.

Czy można zarabiać na nowoczesnych technologiach nie będąc specem ? - odpowiedź brzmi: oczywiście, że TAK!

Taki potencjał obecnie posiada DasCoin.
Wystarczy zakupić licencję, poczekać na "przetworzenie" cykli na DasCoiny - i sprzedać je gdy wejdą na giełdę.

Czym jest Licencja Netleaders?

Licencja Netleaders jest dokumentem potwierdzającym zakupienie jednej z licencji. Będziesz mógł wtedy otrzymać hybrydową kryptowalutę, która zacznie być tworzona w procesie zwanym "minting". Proces ten rozpoczął się już w I kwartale 2017 roku.

Licencja 

Licencja Netleaders umożliwia każdemu otrzymywanie kryptowaluty bezpośrednio ze źródła. Nie ma potrzeby kupowania monet na giełdzie walutowej, lub brania udziału w złożonym i skomplikowanym procesie wydobywczym kryptowaluty. Zamiast tego, oprogramowanie Netleaders umożliwia Ci pomoc w zbudowaniu rozproszonej sieci (na której DasCoin operuje) i otrzymywania DasCoinów. Licencja uprawnia Cię do zapewnienia zasobów tej sieci, w zamian za co zostaniesz nagrodzony monetami tak szybko, jak tylko sieć zacznie wykorzystywać Twoje zasoby.

DasCoin to pierwsza kryptowaluta, która uruchomiona zostanie na tym samym oprogramowaniu co ApplePay i może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności Visa i Mastercard!

Jak kupić DasCoin'y?

DasCoin'y mogą być pozyskane poprzez zarejestrowanie się na oficjalnej stronie Netleaders i wybranie odpowiedniej licencji. Serwis internetowy Netleaders jest obecnie jedynym autoryzowanym providerem licencji DasCoin, który oferuje również wszelkie usługi sieciowe dla Dascoin'a.

Zakup licencję NetLeaders

Twoja licencja NetLeaders pozwala na uzyskanie dostępu do platformy DasNet.

Uzyskujesz przez to następujące korzyści:

1 Autentykacja

Twoja tożsamość będzie weryfikowana przed otrzymaniem kryptowaluty .

2 Autoryzacja

Otrzymasz certyfikat licencji oraz klucze do WebWallet (Portfel Webowy), który zapewni Ci dostęp do systemu DasNet.

3 Cykle

Otrzymasz tzw. Cykle, czyli jednostki pojemności sieci na DasNet.

Czym są Cykle? (Cycles)

Cykle są jednostkami pojemności przechowywanych w systemie DasNet. Mogą być one bezpośrednio wymienione dla usług sieciowych w DasNet (np. smart kontrakty). Cykle są również istotnym elementem stosowanym przy wydobyciu DasCoin.

A mówiąc prościej, im więcej cykli ma nasza licencja tym więcej DasCoin otrzymamy. Można powiedzieć, że cykle są w tym przypadku odpowiednikami koparek do wydobycia monet.

Czym jest Minting?

Minting jest, mówiąc w skrócie, procesem tworzenia nowych DasCoinów

Ostatecznie wykopanych/stworzonych zostanie tylko 8,5 mld jednostek DasCoin (a dokładniej: 8 589 934 592).

Proces wydobycia rozpoczyna się w momencie przekazania naszych Cykli do systemu DasNet. Zamiast wykorzystywać je na usługi sieciowe dostępne w systemie, posiadacze Cykli przekazują je do DasNet dzięki czemu mogą one zostać przekonwertowane na DasCoin.

Następnie, jak system zaakceptuje Cykle, to wykorzystuje je do produkcji DasCoin. Zasadniczo, to system przypisuje pojemność/przepustowość cykli na wartość, wycenioną w DasCoinach.

Jak działa Minting?

Cykle są przekazywane z portfela. Po przekazaniu, cykle wstępują do kolejki i są umieszczane za wszystkimi innymi Cyklami, które zostały już do niej przekazane wcześniej, gdzie będą oczekiwać na dalsze przetwarzanie.

Co 10 minut, główny węzeł systemowy usuwa określoną liczbę Cykli z systemu i produkuje pewną liczbę DasCoin'ów jako nagrodę dla zebranych Cykli z dokłądną proporcją konwersji w zależności od Częstotliwości.

Nowo utworzone w procesie mintingu DasCoin'y są zdeponowane bezpośrednio do WebWallet (Portfela) będącego w posiadaniu osoby, które te cykle przekazała.

tak wygląda przebieg procesu mintingu w DasCoin
proces mintingu w DasCoin

Czym jest WebWallet?

WebWallet jako miejsce na przechowywanie Twoich DasCoinów przede wszstkim bezpiecznie!WebWallet najprościej ujmując jest to po prostu strona internetowa na której są przechowywane nasze DasCoiny. Odpowiada za niego ​George Sarcevich. Pochodzi on z Serbii i zarządza spółką WebWallet zarejestrowaną w Singapurze. Biura fizycznie znajdują się w Belgradzie gdzie pracują developerzy nad WebWallet'em, blockchain'em DasCoin'a oraz naszym biurem on-line.

Czym jest Częstotliwość? (Frequency)

Jest to nic innego, jak przelicznik pracy cykli na ilość DasCoinów, które otrzymamy za 1 cykl. Inaczej mówiąc, częstotliwość można potraktować jako trudność wydobycia. Im wyższa, tym wydobycie kryptowaluty jest trudniejsze.

W konsekwencji, jak będzie rosnąć zarówno zainteresowanie DasCoin, jak i trudność jego wydobycia, to cena DasCoin również będzie rosnąć. Taką zależność widzimy bardzo dobrze na przykładzie wydobycia BitCoin.

WAŻNE: im później kupujesz licencję, tym przelicznik ten jest mniej korzystny, dlatego szybkość podjęcia decyzji ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie.

Co to jest Upgrade?

Upgrade, czy uaktualnienie liczby cykli polega na podwojeniu dostępnej liczby cykli. Do każdej licencji przypisany jest ustalona liczba takich podwojeń, i najkorzystniejszy współczynnik wystepuje przy licencjach EXECUTIVE (2) oraz PRESIDENT(3).

Ile może kosztować 1 Dascoin ?

Ciężko jest wypowiedzieć się na ten temat ponieważ może być różnie…Może być w granicach 0,50 euro po wejściu na giełdę a może kosztować nawet 1-2 euro i więcej…Jedno jest pewne, każda kryptowaluta potrzebuje popytu (społeczności) i tutaj firma NetLeaders ma świetne rozwiązanie na to jak to zrobić, aby DasCoin przyjął się na rynku.

Dascoin wyróżnia się tym że będzie można płacić tą kryptowalutą w około 15 milionach miejsc, tam gdzie jest akceptowana VISA lub MASTERCARD, dlatego potencjał jest ogromny. Aplikacja DasPay jest w tej samej technologii co "Apple Pay". Aplikacja DasPay plus smart kontrakty (te dwie opcje) już mają znaczny wpływ na to jaka będzie cena 1 DasCoin'a w przyszłości, ponieważ tak jak pisałem wcześniej każda kryptowaluta potrzebuje popytu. Dzięki aplikacji DasPay będziemy mogli płacić tą kryptowalutą łatwo i wygodnie mając przy sobie telefon komórkowy, który i tak wszyscy nosimy.

Dlaczego DasCoin będzie lepszy od pieniądza jaki znamy?

 Między innymi dlatego, że DasCoin jest w pełni cyfrowy! Będzie umożliwiał wykonanie przelewu z jednego na drugi konieć świata - dosłownie w ciągu chwili !
Bez banków pośredniczących, bez czekania, po prostu wykonujemy przelew.
płatności mobilne w DasCoin
Płatności - szybkie, tanie, bezpieczne

DasCoin jako pierwsza kryptowaluta będzie posiadała obsługę płatności mobilnych nazwanych DasPay

Film - porównanie licencji:


Program Afiliacyjny - Zarabiaj również na polecaniu

[DasCoin POSIADA JEDEN Z NAJBARDZIEJ DOCHODOWYCH PROGRAMÓW SPOTYKANYCH W MARKETINGU, W KTÓRYM FIRMA NETLEADERS WYNAGRADZA NAS FINANSOWO PŁACĄC PROFIT ZALEŻNY OD WIELKOŚCI KWOTY ZAKUPIONEJ LICENCJI DasCoin OSOBY JAKIEJ POLECIMY ZAKUP. PROGRAM TEN POTRAFI WYGENEROWAĆ NAM NIE KILKA.. ALE NAWET KILKADZIESIĄT PROCENT ZYSKU W EURO OD KWOTY OSOBY KTÓRA ZAKUPI LICENCJĘ Z NASZEGO POLECENIA !!! PROFITY SĄ WYPŁACANE CO TYDZIEŃ. ZAROBIONE ŚRODKI Z POLECEŃ MOŻEMY BEZPOŚREDNIO WYPŁACIĆ NA WSKAZANY RACHUNEK BANKOWY LUB NA PORTFEL BITCOIN. ZACHĘCAM WIĘC, OPRÓCZ WŁASNEGO ZAKUPIENIA LICENCJI, DO POLECANIA ZAKUPU LICENCJI DasCoin INNYM !!!]

jak działa MLM w DasCoin
MLM w DasCoinie

NA POLECANIU DASCOIN ZARABIASZ NA TRZY SPOSOBY:

1. DIRECT SALES BONUS

Zarabiasz 10% z bezpośrednio poleconych

2. NETWORK BONUS

Zarabiasz 10% ze słabszej nogi w binarce

3. MATCHING BONUS

Zarabiasz 10%-30% od sprzedaży, którą zrealizują osoby z Twojego zespołu

zestawienie bonusów w DasCoin
zestawienie bonusów - na czym możemy zarabiać w DasCoin dodatkowo!

DIRECT SALES BONUS

10% prowizji od wszystkich sprzedaży bezpośrednich.

60% bezpośrednich prowizji ze sprzedaży jest wypłacane na konto gotówkowe, 40% jest wypłacane w postaci cykli.
Aby zakwalifikować się do komisji sprzedaży bezpośredniej wystarczy dokonać bezpośredniej sprzedaży.

NETWORK BONUS

10% sprzedaży na swojej słabszej strony (nogi) do nieograniczonej głębokości.

60% prowizji od sprzedaży NETWORK  jest wypłacane na Twoje konto gotówkowe,
40% jest wypłacane w postaci cykli.

Aby zostać zakwalifikowanym do prowizji z NETWORK, należy zrealizować sprzedaż bezpośrednią na minimum 500 Euro po obydwu stronach struktury binarnej drzewa ( 500 Euro po prawej stronie i 500 Euro po lewej stronie ).

 MATCHING BONUS

DasCoin - tytuły kwalifikacyjne do Matching Bonus
tytuły kwalifikacyjne do Matching Bonus
Bonus Matching jest wypłacane jako prowizje z sieci sprzedaży wypracowanych przez osoby znajdujące się pod Tobą w sieci bezpośredniej. Wysokość prowizji przedstawiona jest w Tabeli.

Matching Bonus nie jest wypłacana z tytułu prowizji uzyskanej ze sprzedaży bezpośredniej.

60% prowizji od Maching Bonus jest wypłacane na Twoje konto gotówkowe, 40% jest wypłacane w postaci cykli.
Aby zostać zakwalifikowanym do prowizji z NETWORK, należy zrealizować sprzedaż bezpośrednią na minimum 500 Euro po obydwu stronach struktury binarnej drzewa ( 500 Euro po prawej stronie i 500 Euro po lewej stronie )


Drzewo Binarne - System Binarny - Omówienie Bonusów

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź główną światową stronę NetLeaders (przed odwiedzeniem serwisu, sugeruję rejestrację):

Z Zawodu jestem informatykiem jak również analitykiem.  Na codzień zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm. Postanowiłem zakupić licencję DasCoin ponieważ ma to szansę powodzenia jakiej nie sposób opisać. Można jedynie przypomnieć o tym jaki sukces osiągnał Bitcoin, czyli pierwsza kryptowaluta, która w ogóle się pojawiła:

 Ile możesz zarobić? 

jak kształtowała się cena bitcoina w latach 2012-2014
Cena kryptowaluty Bitcoin w latach 2012-2014

Bitcoin osiągnał taki sukces, że we wstępnym okresie 1 szt. Bitcoina mogliśmy kupic za ok. 1 dolara, a kilka miesięcy później cena wzrosła kilkaset razy ! Nikt nawet się tego nie spodziewał..

I ten sukces uczynił Bitcoin, który pod względem technicznym odstaje znacząco od DasCoina. Więc możemy sobie wyobrazić jaki potencjał posiada DasCoin !!!


Dlaczego zależy mi na współpracy ?!

Dlatego bo gdy będę pomagał Tobie zarabiać, to równocześnie firma Netleaders będzie wynagradzała za to również i mnie. Dlatego MASZ PEWNOŚĆ, ŻE BĘDZIE MI ZALEŻAŁO NA TYM ABYŚ TY ZARABIAŁ!
 

 

Rejestrując się z przycisku u góry strony uzyskasz ode mnie ciągłe wsparcie oraz współpracę.

(Wszelkie pytania będziesz mógł kierować bezpośrednio do mnie, a jeśli nie będę w stanie odpowiedzieć, będę się kontaktował bezpośrednio z Help-Deskiem w j. angielskim). Dodatkowo jeśli chciałbyś rozwijać swój biznes i polecać dalej, możesz przekazać mój nr. tel. swoim osobom zainteresowanym, a postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, tak abyśmy jak najlepiej rozwijali wspólnie drzewo binarne wykorzystując jego ogromny potencjał.

Damian Kuziak

wahasz się? Zadzwoń: +48 603-849-283

lub napisz maila: damian.kuziak@gmail.com

 


O FIRMIE

Konsorcium firm (zrzeszenie się kilku podmiotów gospodarczych) NeLeaders jest obsługiwany przez CL Singapure Pte.Ltd., z siedzibą w Singapurze. CL Singapore jest w całości własnością Coin Leadership Limited z siedzibą w Dubaju.

CL Singapore Pte.Ltd
12 Marina Boulevard #17-01
Marina Bay Financial Centre
Singapore 018982

Siedziba główna: Omladinskih brigada 88, 11070 Belgrad.

WŁAŚCICIELE

Michael Mathias

Dyrektor Generalny, DasCoin Limited (siedziba w Hong Kongu, Chiny)

Michael Mathias - CEO DasCoin

Specjalista branży FinTech od ponad 23 lat pracodawca i spec od zarządzania.

Twórca i Prezydent firmy branży social media: Mojo Media

Twórca i CEO sieci marketingowej TREKA i przedsiębiorstwa zwązanego z grami online: Change Gaming.

10 lat doświadczenia w Konsultingu Strategicznym we współpracy z największym amerykańskim bankiem JP Morgan Chase i 5 lat doświadczenia jako konsultant ds marketingu w branży finansowej dla American Express i T.Rowe Price.

Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Sliema na Malcie.

 

John Pretto

Dyrektor, CL Singapore Pte. Ltd. (siedziba w Singapurze, Azja)

John Pretto - Prezes NetLeaders

Przedsiębiorca branży technologicznej od ponad 20 lat z doświadczeniem w branży IT, marketingu i zarządzaniu.

Były szef technologiczny w R66T, Szef zarządzający w ComF5 (formalnie DigitalFX – cyfrowa platforma marketingowo-reklamowa), CTO(Szef Technologiczny) i współzałożyciel HelloNetwork i Wice Prezydent technologiczny w SmartConnect.

Ukończył uniwersytet DeVry i rezyduje w  Las Vegas, USA.

​George Sarcevich

Dyrektor, WebWallet Pte. Ltd. (siedziba w Singapurze, Azja)

George Sarcevich - Dyrektor WebWallet

10 lat doświadczenia i praktyki na Wall Street jako broker inwestycyjny dla Goldman Sachs, Bear Stearns i HSBC.

Twórca Eagle Ventures, pierwszej spółki technologicznej na Bałkanach, Współtwórca Bastion Capital, Belgradzkiej firmy doradczej oraz Szef Finansowy (CFO) i współtwórca IX2 Networks, wiodącego operatora kolokacji usług teleinformatycznych w Los Angeles.

Doradca do spraw finansów Ministra Serbii i Montenegro.

Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Belgradu w Serbii.

Terry O’Hearn

Prezes Zarządu, DasFinancial (siedziba w Zug, Szwajcaria)

Terry O’Hearn - Prezes zarządzający DasFinancial

30 lat doświdczeń jako przedsiębiorca i finansista korporacyjny branż technologicznych i handlowej.

Twórca i CEO Outdoor Access Group (handel), Właściciel i CEO iMOZI Canada Inc. (technologie), Twórca i Prezydent DOLFIN Developments West Ltd. & Safari Corporation (technologie), oraz Twórca i CEO w Taymad International Corp. (finanse i usługi dla korporacji).

Absolwent  uniwersytetu Sir Wilfrid Laurier  i  Uniwersytetu w Calgary mieszkający w Vancouver, Kanada.

Blair Baker - Wdrożeniowiec od DasCoin i Giełdy Publicznej

Współtwórca FXCM - jednego z największych brokerów giełdowych Forex.

Dyrektor Badań Rynkowych w  Global Capital Investment i współpracował z teamem marketingowym GCI.

Zarządzał portfelem inwestycyjnym o wolumienie $250,000,000 dla Prudential Securities.

Niezależny konsultant finansowy dla wielu rządów i ministrerstw finansów do spraw finansów i inwestycji