BitClub Network – zarabiaj codziennie na kopaniu kryptowalut

NOWY !!! BOT TREJDUJĄCY:

BC Trajder

wystartował 3 marca 2019! Napisałem o tym w tym poście

Zacznij zarabiać na kopaniu kryptowalut, zostań górnikiem!

Wystarczy, że się zarejestrujesz i wybierzesz odpowiednią dla siebie pulę wydobywczą. Kopalnia ta działa od 2015 roku! Kopalnia znajduje się na Islandii (Keflavik).

ZARABIASZ CODZIENNIE!

Ile?

Nie wchodząc w szczegóły (można więcej reinwestować itp. oraz wydobycie Bitcoina jest ruchome, raz odrobine mniej, a raz trochę więcej) to dzienne zarobki przedstawiają się następująco:

UWAGA! PONIŻSZE DANE WYLICZYŁEM SAM NA PODSTAWIE MOICH OSTATNICH 3-MIESIĘCZNYCH ZAROBKÓW SPECJALNIE DLA WAS, ABY KAŻDY MÓGŁ ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE 🙂

(oczywiście pozaokrąglałem co nieco bo to i tak jest zmienne więc nie ma sensu wyliczać tego co do setnych dolara)

W puli za 500$ - ok. 1$/dziennie lub WIĘCEJ jeśli wypłacisz później

W puli za 1000$ - ok.  2$/dziennie lub WIĘCEJ jeśli wypłacisz później

W puli za 2000$ - ok. 4$/dziennie lub WIĘCEJ jeśli wypłacisz później

W puli za 3500$ - ok. 7$/dziennie lub WIĘCEJ jeśli wypłacisz później

Powyżej przedstawione kwoty są przeliczane z Bitcoina, bo zarabiamy codziennie W BITCOINIE. To znaczy dla nas jeszcze jedno, że gdy nie wypłacamy często z Bitclub to jak te Bitcoiny tam sobie leżą.. to może się nagle okazać, że po miesiącu mamy nagle 2 razy więcej dolarów! 🙂 Dlaczego? Bo przecież ten Bitcoin, który się Tobie wydobywa to sam w sobie rośnie w cenie! Więc należy mieć to na uwadze 🙂

Co zrobić aby zarabiać więcej?

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ ZYSKI MOŻNA DO TEGO WŁĄCZYĆ PLAN AFILIACYJNY, CZYLI POLECAĆ INNYM BitClub z ręką na sercu ♥ 🙂

Jeśli nie ukaże się żółty przycisk "Rejestracja", kliknij tutaj: REJESTRACJA

Następnym krokiem jest opłacenie członkostwa wciskając przycisk "Ulepsz moje konto" lub "Upgrade account" w zależności od ustawionego języka.
Wszystkich opłat w serwisie dokonuje się przy pomocy BitCoinów. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego portfela BitCoin, możesz go założyć bezpłatnie oraz kupić BitCoiny na giełdzie BitBay (więcej info w zakładce Kup bitcoiny).

PREZENTACJA VIDEO

BitCoin - Waluta XXI wieku


 

Czy Ty również chciałbyś zarabiać na wydobyciu BitCoina?

Zanim jednak przejdziemy do możliwości zarobkowych jakie daje BitCoin, przedstawię Ci w skrócie czym w ogóle jest BitCoin i dlaczego odnosi takie sukcesy.

BitCoin jest pierwszą na świecie kryptowalutą, czyli w uproszczeniu walutą cyfrową. To co wyróżnia go na tle klasycznych walut to fakt, że jest on zupełnie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli, jest niezależny od banków czy instytucji finansowych. Tym samym nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy w jakikolwiek sposób ingerować w zawartość Twojego portfela.

Kolejna cecha BitCoina to anonimowość. Przy zakładaniu portfela nie podajesz żadnych danych osobowych, nie podpisujesz żadnych umów. Choć sieć BitCoina jest transparentna, to znaczy każdy może śledzić transakcje przeprowadzane w sieci, to nie wiadomo do kogo należą adresy, z których zostały przesłane środki.

Pieniądze przy pomocy BitCoina możesz przesłać z jednego końca świata na drugi w zaledwie kilka sekund, praktycznie za darmo. Ilość BitCoinów które trafią do obiegu jest ściśle ustalona. Kiedy wydobycie się skończy, nie będzie już możliwe wpuszczenie w obieg dodatkowych BitCoinów jak ma to miejsce przy drukowaniu klasycznych pieniędzy. Dzięki temu BitCoin jest odporny na inflację.

Spójrz teraz na wykres ceny BitCoina od czasu jego wprowadzenia na rynek.
Kiedy BitCoin zaczynał swoją przygodę, był praktycznie bez wartości. Za jednego dolara mogłeś kupić ponad 1000 BitCoinów! Dziś cena za jedną monetę to ponad 4200$! Skąd taka cena? Dzięki wyżej opisanym cechom tej kryptowaluty, staje się ona coraz bardziej pożądana przez ludzi. BitCoin jest szybki, wygodny i bezpieczny! Coraz więcej firm zaczyna akceptować płatność w BitCoinach za swoje produkty i usługi. BitCoinem możesz opłacić rachunki, możesz nawet wypłacić je w bankomacie bez użycia karty! W Japonii BitCoin został uznany za pełnoprawny srodek płatniczy, a inne kraje rozważają już podobne projekty.

Co jednak jest najważniejsze dla Ciebie jako inwestora - cena BitCoina prawdopodobnie już zawsze będzie rosła! Dlaczego tak się dzieje? Ilość wydobywanych BitCoinów będzie się zmniejszać na przestrzeni kolejnych lat, natomiast zainteresowanie stale rośnie. Oznacza to więcej ludzi chcących być w posiadaniu tej waluty, oraz coraz mniejsze jej wydobycie. To prowadzi do ciągłego wzrostu wartości BitCoina! Do tego coraz więcej krajów zaczyna interesować się technologią blockchain oraz samym bitcoinem. Ludzie na całym świecie zaczynają tracić także zaufanie do banków. Dużo bezpieczniejszą opcją i zdecydowanie bardziej opłacalną jest trzymać swoje środki na portfelach bitcoinowych. Osiągnięcie zatem progu 10000$ za jednego bitcoina w ciągu kolejnych 2 lat nie byłoby niczym niezwykłym.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć czym jest BitCoin, jak działa, jaki ma potencjał oraz jak możesz zarobić na jego wydobyciu, obejrzyj koniecznie poniższy film:


 

BitClub Network

Przejdźmy teraz do najważniejszej części, czyli jak możesz zarobić na wydobyciu BitCoinów. Na BitCoinie możesz zarobić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to gra na giełdzie. Do tego trzeba jednak dużych umiejętności i znajomości rynku, a nawet najlepsi traderzy potrafią stracić w ten sposób duże kwoty pieniędzy. Druga opcja to zakup bitcoinów i trzymanie ich w swoim portfelu czekając na wzrost jego wartości. Jednak my skupimy się na trzeciej opcji, która moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich.

Poznaj BitClub Network - kopalnię BitCoinów. BitClub Network działa od 2015 roku i stale znajduje się w pierwszej dziesiątce kopalni BitCoinów na świecie. Za zainwestowane pieniądze firma kupuje coraz nowszy sprzęt do wydobywania BitCoinów, a zyskami dzieli się z inwestorami. Co istotne, wynagrodzenie otrzymujesz w bitcoinach, nie w dolarach. Dzięki temu nie tylko zapewniasz sobie dochód pasywny, ale także pomnażasz go dzięki wzrostowi ceny bitcoina!

Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda kopalnia BitClub Network, oraz jakim sprzętem i technologią dysponuje.


Plan marketingowy

Przejdźmy teraz do możliwości, jakie daje kopalnia BitClub Network. Aby uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.

1. Mining Pool - Pule wydobywcze

Do wyboru są 3 pule wydobywcze o wartości 500$, 1000$ oraz 2000$. Możesz także kupić wszystkie 3 pule za 3500$ dzięki czemu otrzymasz również specjalne bonusy. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni.

1.1. Re-purchase (reinwestycja)

Każda z puli wymusza również automatyczną reinwestycję części bitcoinów na kolejne udziały częściowe danej puli. I tak w przypadku puli za 500$: 50% tego co wykopiesz trafia od razu do Twojego portfela, a druga połowa jest zamrożona i przeznaczona na dokupienie udziałów częściowych. W przypadku puli za 1000$ możesz zachować dla siebie 60% tego co wykopiesz, a 40% przeznaczane jest na reinwestycję. Przy puli za 2000$ możesz już zachować na swoim portfelu do 70% tego co wykopiesz, a 30% przeznaczane jest na reinwestycję. Ważne abyś dobrze to zrozumiał. To nie jest tak, że otrzymujesz tylko 50, 60 lub 70% tego co wykopiesz, a reszta idzie dla kopalni. Wszystko przeznaczone jest dla Ciebie, tylko za część środków dokupowane są dla Ciebie udziały częściowe, które pracują przez kolejne 1000 dni. Dzięki temu pula nie pracuje tylko 3 lat, ale dużo dłużej. Sam możesz zdecydować ile chcesz przeznaczyć na reinwestycję w określonym dla danej puli zakresie. Osobiście polecam na początku zrezygnować z wypłat i przeznaczyć 100% wydobytych bitcoinow na reinwestycję. Dzięki temu szybciej staniemy się posiadaczami udziałów częściowych, a co za tym idzie będziemy otrzymywać więcej bitcoinow.


1.2 Pule GPU

Teraz dostępne są również pule GPU! Pula GPU pozwala wydobywać kryptowaluty takie jak:

 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Monero
 • ZCash

Pula GPU nie posiada wymuszonej reinwestycji! Oznacza to, że całość wydobytych monet trafia prosto na Twój portfel. Pula GPU w przeciwieństwie do puli BitCoinowej pracuje przez 2000 dni. Warto jednak mieć na uwadze, że ilość dostępnych puli GPU jest ograniczona!

Kazda z zakupionych puli potrzebuje 30 dni od daty zakupu zanim zacznie kopać.

2. Drzewo binarne

Pule BitCoinowe oraz GPU pozwalają zarabiać w sposób pasywny, czyli raz zainwestowane pieniądze będą dla nas pracować przez kolejne lata praktycznie bez naszego udziału. Jednak w BitClub Network możesz również otrzymywać wynagrodzenie z planu binarnego, czyli potocznie zwanego drzewka. Dzięki temu możesz zarabiać duże pieniądze na polecaniu programu innym osobom.

Kazda osoba kupująca pulę wydobywcze z Twojego polecenia to prowizja ze sprzedaży bezposredniej. Jednak aby otrzymać prowizję ze sprzedaży danej puli, sam musisz być w jej posiadaniu. Przykładowo kiedy ktoś kupi pulę za 1000$ a Ty posiadasz tylko za 500$, prowizja zostanie zamrożona do czasu zakupienia przez Ciebie puli o wartości 1000$. Oprócz prowizji otrzymujesz również punkty do drzewka:

 • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
 • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punkty
 • Za pulę GPU o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 5000$ otrzymujesz 30 punktów

W momencie uzyskania 15 punktow po lewej i 15 punktow po prawej stronie, zamyka się tzw cykl. W momencie zamknięcia cyku otrzymujesz bitcoiny o wartości 200$, a następnie z Twojej struktury zabieranych jest po 15 punktow z obu stron.

Punkty otrzymujesz również za każdym razem, kiedy osoba w Twojej strukturze zakupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony! I tak na przykład rejestrując się z mojego polecenia będziesz otrzymywać punkty dzięki mojej aktywności, ponieważ kolejne zaproszone przeze mnie osoby znajda się pod Tobą. Oznacza to, że jedna ze stron Twojego drzewka będzie budowana przez mnie, a Tobie zostaje tylko budowanie drugiej strony.

Dokładnie wyjaśnienie działania drzewka binarnego znajdziesz na prezentacji Video na dole strony.

3. Rangi

W serwisie obowiązują również specjalne rangi. Każdy nowy użytkownik posiadający co najmniej jedną pulę uzyskuje rangę Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie czterech takich cykli w ciągu dnia i osiągnięcie zarobków dziennych na poziomie 800$.

Dostępne w serwisie rangi oraz odpowiadająca im ilość możliwych do zamknięcia cykli w ciągu dnia to:

 • Miner - 4 cykle
 • Builder - 5 cykli
 • Pro Builder - 6 cykli
 • Master Builder - 8 cykli
 • Monster Builder - 10 cykli
 • Mega Monster Builder - 12 cykli

Dostępne sa również premie za zamkniecia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching bonus.

 Za każdym razem kiedy Twój polecony zamknie cykl, Ty otrzymujesz 10$ bonusu. W zależności od posiadanej rangi, można uzyskać Matching Bonus aż do 10 poziomu, co ilustruje grafika.

4. Prowizje

Przejdźmy teraz do tego, dlaczego w którymś momencie otrzymałem 6% prowizji ze sprzedaży bezpośredniej. Otóż w BitClub Network obowiązuje coś takiego jak poziom zespołu.

I tak na przykład dwie pierwsze bezpośrednio zaproszone osoby to Twój poziom 1, z którego otrzymujesz 5% prowizji za zakupione pule.

Następnie 3, 4 i 5 osoba jaką zaprosisz to poziom 2, który daje Ci już 6% prowizji ze sprzedaży bezpośredniej.

Osoba 6 7 i 8 to poziom 3 dający 7% prowizji, natomiast dziewiąta i każda kolejna osoba bezpośrednio zaproszona to poziom 4 dający 8% prowizji. Do tego dochodzą jeszcze mniejsze prowizje z poziomów Twoich poleconych. Cały opis planu marketingowego znajdziesz logując się w portalu, a następnie przechodząc do Resources oraz Compensation Plan.


 

Często zadawane pytania

 

Jakie posiadasz korzyści zakupując pulę za 3500$ ?

Nie ma znaczenia czy kupuje się pule w pakiecie czy każdą z osobna. Jeśli będziesz miał jedną dużą pulę za 3500$ to otrzymasz status foundera, gratis 50 ClubCoinów oraz udziały w platformie CoinPay

Czy można posiadać więcej niż jedno konto w BitClub Network?

Tak! Możesz posiadać tyle kont ile zechcesz. Kolejne konta możesz dodawać z wykorzystaniem tego samego adresu e-mail wraz z danymi. Tylko nazwa użytkownika musi być inna.